Ik werd bijna naar binnen gesleurd door manlief. Heee.....barf is op de tv
Viel me allemaal erg mee..positief dan he.
En mevr. P. kwam zeker niet beter over dan Lizzy en Leo.
Chapeau
De meeste honden die worden geopereerd zijn volgens mij de honden die die gekookte dinobotten krijgen. runderbotten dus..
Dat zal, maar het valt niet te ontkennen dat er ook wel eens "barfbotten" verwijderd moeten worden. Wat dan net niet de juiste barfbotten waren en die mensen komen ook gewoon bij de da met "mijn hond barft en nu zit zijn karkas overdwars...of runderrib enz". Daar waarschuwen we hier ook voor, dus dat ze dat aanhaalde dat die operaties wel eens voorkwamen vond ik niet super negatief, ze had daar met witte jas, dus voor de leek interessanter, ook met droge oogjes kunnen beweren dat da's aan de lopende band botten aan het verwijderen zijn.
Ik wist helemaal niet dat je op tv kwam, Lizzy - ik sla kennelijk het topic Kassa Groen per definitie over.
Het was dat ik vlees voor Wodka ging halen bij Marije. Timing is alles.
Pippa vond je machtig interessant en ik heb ook genoten van jullie hoor!
Whahahaha, wat een geweldige foto! GENIAAL!!!! . Mag ik die pikken van je?
Hahaha, ja, die huppel, ik doe dat elke dag he, vinden ze leuk
Ik vond het een leuke uitzending. Tuurlijk zou je willen dat vers meer gepromoot wordt, maar het was een nette neutrale belichting van twee kanten. Met als grote pluspunt vier vrolijke en gezonde stippels tegen een paar zakken droge meuk.
Angelique schreef:
Het viel mij niet tegen. Het enige minpuntje vond ik dat de vraag was...is dat wel gezond voor je hond en de conclusie was...als je voor duurzaam wilt gaan zijn brokken de beste keus (na de cavia).
Lizzy en Leo, ik ben trots op jullie.
Esther Plantinga vergat voor het gemak maar even dat de dieren die wij voeren niet voor onze honden gefokt en geslacht worden.
Wij voeren alleen maar de "restjes" die de mensen niet willen eten.
Jaaa, ze zagen er goed uit he, onze skeetjes ! Lekker genieten van hun eten! En het waren er vijf zelfs , vijf Dalmaten . Ze waren hier toen Basic hier logeerde en die is vet vaak in beeld
Erg leuk om jullie te zien! Tja ik vond het geheel ook wat oppervlakkig maar het item was ook te kort voor echte diepgang. Esther vond ik ook niet zo sterk overkomen.
Ik vind het altijd weer apart dat de brokkenzakken vol staan met plaatjes van vlees en groenten want iedereen weet blijkbaar dat dat gezond is, terwijl het niet of nauwelijks in het voer zit.
Ben nog steeds zo blij dat ik barf.