Ik geef reeds lang KVV aan mijn 2 labradors dus zover geen probleem. Nu heb ik onlangs zalmkoppen kunnen aankopen in de speciaalzaak waar ik hun andere KVV voeding koop. Maar ik heb een vraag hieromtrent : geef ik dit ontdooid of moet dit nog ingevroren gegeven worden. Wie kan me hierop een antwoord geven.
Alvast bedankt voor de reactie.
Zalmkop
Moderator: Lizzy
Re: Zalmkop
Ontdooien in een lekdichte bak want er komt aardig wat vocht vanaf en dan pas geven. Let erop dat zalmkoppen scherpe tandjes hebben dus als je ze doormidden klieft, pas op voor je vingers.
Re: Zalmkop
Dank je wel voor de info, zal die vlug eens in een bak leggen zodat ze morgen kunnen peuzelen.Els&Flow schreef: Ontdooien in een lekdichte bak want er komt aardig wat vocht vanaf en dan pas geven. Let erop dat zalmkoppen scherpe tandjes hebben dus als je ze doormidden klieft, pas op voor je vingers.
-
Suzanne
- 5-sterren

- Berichten: 2241
- Lid geworden op: wo 08 mar 2006, 18:06
- Locatie: Noord Brabant
- Contacteer:
Re: Zalmkop
In principe geef ik niets wat bevroren is.. kvv geef je toch ook ontdooid?
Of snap ik je vraag niet goed?
Suzanne
Of snap ik je vraag niet goed?
Suzanne
Re: Zalmkop
Neen KVV laat ik ook ontdooien maar voor de zalmkoppen was is niet zeker vandaar mijn vraag.Suzanne schreef: In principe geef ik niets wat bevroren is.. kvv geef je toch ook ontdooid?
Of snap ik je vraag niet goed?
Suzanne

