Feestje?

Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

Re: Feestje?

Gebruikersavatar
-Annemarie-
5-sterren
5-sterren
Berichten: 6266
Lid geworden op: di 31 okt 2006, 15:44
Locatie: Drenthe

Re: Feestje?

Bericht door -Annemarie- »

Oh, balen zeg!  >:(

Het stikt hier ook van de muizen, zo erg is het nog nooit geweest. Succes met de tweede zaai!  :duimen:
BusKay

Re: Feestje?

Bericht door BusKay »

Lida. S schreef: batterijen of  220? er is nog geen stroom in de kas
Durf het niet met zekerheid te zeggen maar zo op de foto zou ik batterijen zeggen...
Lida. S
5-sterren
5-sterren
Berichten: 2191
Lid geworden op: ma 14 feb 2011, 15:54
Locatie: NO groningen

Re: Feestje?

Bericht door Lida. S »

BusKay schreef: Durf het niet met zekerheid te zeggen maar zo op de foto zou ik batterijen zeggen...
Ik ga morgen even op zoek. Iets vergelijkbaars (op 220) heb ik in de slaapkamer. Ik weet niet of het echt werkt, maar ik heb geen muizen op de slaapkamer. Er is ook geen etenswaar op de slaapkamer, dus daar kan het ook aan liggen
pike
5-sterren
5-sterren
Berichten: 12706
Lid geworden op: di 30 mei 2006, 19:53
Locatie: Harfsen

Re: Feestje?

Bericht door pike »

:-X oh wat erg, dan ben je bepaald niet blij als je zoiets ontdekt. Ik kan me mijn met veel zorg en moeite uit zaad opgekweekte kiemplantjes nog herinneren, voor het eerst een nachtje in de buitenlucht, volgende ochtend alles maar dan ook alles opgegeten door de slakken. Zo zonde.  Dat was de laatste keer dat ik zelf wat gezaaid heb.
Muizen zijn goede klimmers, dus of het op schragen zetten ook gaat werkten?
eelke
Moderator
Berichten: 19955
Lid geworden op: vr 29 jan 2010, 10:12

Re: Feestje?

Bericht door eelke »

Is zo'n ultrasone ding niet heel akelig voor hondenoren?


Wat een draken zeg! Zijn het dezelfde soort muizen als steeds in het nieuws is?
Gebruikersavatar
koekje
5-sterren
5-sterren
Berichten: 14868
Lid geworden op: ma 28 mei 2007, 21:38
Locatie: vlakbij Eelke

Re: Feestje?

Bericht door koekje »

Otje wil nu ook een kas met zaaigoed.
Gebruikersavatar
nova
5-sterren
5-sterren
Berichten: 4577
Lid geworden op: zo 20 mar 2005, 01:16
Locatie: Urmond, Limburg

Re: Feestje?

Bericht door nova »

En jouw honden kunnen tegen dat ultrasone geluid??  ???
Anne in Zweden
5-sterren
5-sterren
Berichten: 14103
Lid geworden op: wo 29 jul 2009, 13:47

Re: Feestje?

Bericht door Anne in Zweden »

Hope had een tijdje geleden in de bar een topic met een muisvriendelijke val. Ik zeg: de muizen muisvriendelijk vangen en dan hier op bp te koop aanbieden! Mjam! ;D
Lida. S
5-sterren
5-sterren
Berichten: 2191
Lid geworden op: ma 14 feb 2011, 15:54
Locatie: NO groningen

Re: Feestje?

Bericht door Lida. S »

koekje schreef: Otje wil nu ook een kas met zaaigoed.
Otje mag komen logeren, maar dan moeten mijn honden bij jou uit logeren gaan
Lida. S
5-sterren
5-sterren
Berichten: 2191
Lid geworden op: ma 14 feb 2011, 15:54
Locatie: NO groningen

Re: Feestje?

Bericht door Lida. S »

nova schreef: En jouw honden kunnen tegen dat ultrasone geluid??  ???
Nooit iets van gemerkt. De kleine hondjes kunnen overal komen. Aan niets is te merken dat de slaapkamer minder aantrekkelijk is dan de rest van de boerderij.
Lil

Re: Feestje?

Bericht door Lil »

Lida. S schreef: Nooit iets van gemerkt. De kleine hondjes kunnen overal komen. Aan niets is te merken dat de slaapkamer minder aantrekkelijk is dan de rest van de boerderij.
Welke heb jij? Hier in verleden de ervaring dat opeens hondlief niet meer het ipoterrein op wilde. Als men de ultrasone muizen en mollenverjagers uitzette sleurde hij mij van enthousiasme weer het veld op.
Gebruikersavatar
dinky89
5-sterren
5-sterren
Berichten: 9976
Lid geworden op: di 20 nov 2012, 10:54

Re: Feestje?

Bericht door dinky89 »

-Annemarie- schreef:

Het stikt hier ook van de muizen, zo erg is het nog nooit geweest. Succes met de tweede zaai!  :duimen:
Nee het is echte plaag dit jaar: http://www.dvhn.nl/nieuws/groningen/fri ... 53613.html
Snap alleen niet zo goed waarom die extra palen in de berm van de A7 zijn geplaatst voor de roofvogels zo direct naast de snelweg. Zou ze eerder aan andere kanten plaatsen maar goed dat is slechts mijn bescheiden lekenmening
Gebruikersavatar
Aquillo
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1587
Lid geworden op: di 27 sep 2005, 11:34
Locatie: Den Haag

Re: Feestje?

Bericht door Aquillo »

Lida kun je er geen fijn gaas overheen spannen? Dan kunnen die muizen er niet aan komen.
Gebruikersavatar
Hope
5-sterren
5-sterren
Berichten: 9538
Lid geworden op: do 21 jul 2011, 13:30

Re: Feestje?

Bericht door Hope »

Aquillo schreef: Lida kun je er geen fijn gaas overheen spannen? Dan kunnen die muizen er niet aan komen.
Dat moet dan héél fijn zijn, en ook echt van ijzer. Stof bijten ze gewoon door.
Gebruikersavatar
zhiva
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1247
Lid geworden op: di 24 jan 2012, 12:58
Locatie: sneek

Re: Feestje?

Bericht door zhiva »

hier ook ontzettend last van de muizen, gelukkig niet (meer) in huis maar in de schuur moet alles echt goed opgeruimd en afgesloten worden. De buitenkatten hier kunnen het niet aan zoveel zijn er.  :-X Afijn. Ze zijn er nu eenmaal en moeder natuur zal er wel weer een oplossing voor verzinnen uiteindelijk denk ik dan maar weer.

En nu kunnen ze wel gaan lopen piepen, die boeren maar misschien hadden ze dan gewoon eens eerder moeten bedenken dat het uitmoorden van de roofvogels niet zo handig was  >:( Nee, dan gaan ze nu paaltjes neerzetten...
Na dat ze al járen bezig zijn de vogels uit te moorden omdat ze subsidie krijgen voor het weidevogelvriendelijk beheren van het land en daar hun eigen invulling aan geven? Sorry hoor, maar dan ben je mij een afslag kwijt.

Re: Feestje?

Plaats reactie