Hallo, ik zal me even voorstellen! Ik ben Constance en heb drie Tervuerense herders en een Hollandse smoushond. Op dit moment is één van mijn Tervuerense teefjes net gedekt en hopelijk verwachten we binnenkort een nest.
Tot op heden hebben wij altijd een complete variant KVV gevoerd.
Ik wil nu overstappen op enkelvoudige soorten en had gedacht aan de volgende combinatie van enkelvoudige soorten ;
kip/rund - geit - lam - eend - zalm - pens
zo nu en dan een rauw eitje + gemalen/gekookte groenten
Ontbreekt er iets essentieels naar jullie idee?
Voorstellen + vraagje KVV enkelvoudig
Moderator: eelke
Re: Voorstellen + vraagje KVV enkelvoudig
Voor je drachtige teef dan wel ja. Kijk even in de fokkershoek bij voeding, daar staat wat je in welke periode van de dracht wel/niet zou moeten voeren.
Re: Voorstellen + vraagje KVV enkelvoudig
Bedankt Jantina, ik ga meteen in die rubriek kijken, ik moet nog even m'n weg hier vinden op het forum.
Re: Voorstellen + vraagje KVV enkelvoudig
welkom! prachtige honden heb je! Leuk vooruitzicht een nest. Er ontbreekt volgens mij niks aan je kvv enkelvoudig. Nog meer afwisseling in smaken en merken is altijd goed
Succes. Neus op je gemakje es rond hier op het forum, er is zo,n hoop info, veel plezier hier.



