Kaio schreef:
Valt verdorie weer het waterwerk uit ( niet dat ik het wil met dit weer)
Waarom moet het op de zaterdag juist altijd extreem weer zijn? Boehoe!
Omdat de mensen die in het weekend vrij zijn,geen mooi weer is gegund
Op een klap onweer en een spatje regen na is het in Appingedam heerlijk zonnig weer.
Heb net de was binnengehaald en dat ligt alweer netjes in de kast.
Ruby/Billy schreef:
Op een klap onweer en een spatje regen na is het in Appingedam heerlijk zonnig weer.
Heb net de was binnengehaald en dat ligt alweer netjes in de kast.
tsssss opschepper
He wacht eens het wordt ineens lichter na flink wat gewaai dat al mijn kruidenpotten verdeeld over te tuin liggen en een hele hoop regen. Jep lekker zomers
Els&Flow schreef:
+1. Als het straks even een soort van droger word gaan we toch nog even richting zee. Vermomd als dat gekke hondenmens, met regenpak en kaplaarzen, compleet incognito.
Ach, ze kennen je al...
'Bij dag en nacht
in zon en regen
kom je dat gekke mens wel tegen'.
Vrije interpretatie van Dr. Zeuss...
Hier valt het nog wel mee, bij ons stormt het nooit zo onbenullig dan aan zee.
Geen idee of de storm nog moet komen, maar anders is het hier heel erg meegevallen. Rond 3en wat harde wind, een uurtje ofzo en nu is het alweer even rustig met wat regen.
dinky89 schreef:
Vanmorgen vroeg flink onweer maar de rest van de ochtend best aangenaam zonnetje met af en toe klein buitje
+1
Was vanmiddag ook nog in Assen, Roden, Groningen. Heb hele donkere wolken zien hangen maar verder niks. Nu weer thuis en het is zo goed als droog, en bijna geen wind. Hoezo code rood.