vies na het eten van bot

Hier kun je al je vragen, problemen en stellingen kwijt met betrekking tot het zelf samenstellen voeding.

Moderator: Lizzy

Re: vies na het eten van bot

Gebruikersavatar
Hope
5-sterren
5-sterren
Berichten: 9538
Lid geworden op: do 21 jul 2011, 13:30

Re: vies na het eten van bot

Bericht door Hope »

Kaela schreef: Heel veel leveranciers bieden botsoorten aan die totaal ongeschikt zijn. Dat is mij een doorn in het oog, maar het is nou eenmaal zo.

Te hard bot heeft diverse risico's. Verstopping is daar een van, gebroken tanden een andere. Nu kan een gevorderde hond wel meer hebben dan een beginner, maar dan nog is bot wat je met de snoeischaar niet door krijgt ongeschikt. Persoonlijk voer ik geen enkel hard bot. Ik vind het het risico niet waard. En ik begrijp dat jij moeilijker aan bot kan komen, maar dan nog zou ik het risico niet nemen.
Helemaal mee eens!
Aprilsnow
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1614
Lid geworden op: ma 16 jun 2014, 09:49

Re: vies na het eten van bot

Bericht door Aprilsnow »

Eens met dat het triest is dat er ongeschikte botten verkocht worden. Zeker voor beginners kan dit voor verwarring zorgen.

Als het om het kluiven gaat waarom geef je dan geen gedroogde bullepees, kophuis, geelhaar of wat dan ook? Zo te horen zou je hondje daar ook wel wat aan te kluiven moeten hebben.
Plaats reactie