Pfff Tom schiet langs me heen de voordeur uit, komt terug manken...spoor van bloed, heeft ie een teennagel compleet weggetoverd
Djees wat een bloed! Je kijkt ook best raar, dacht eerst scheur in zn kussentje maar dan kijk je goed en zie je een gat waar een nagel hoort ???
Afijn nu dus in verband en als raszuivere reu ga je daar al bijna dood aan natuurlijk
Zo ff verschonen en hopen dat het iig iets minder bloed...
Goede reden om 'iets binnen' te doen. Naar het Drents Museum (hoe anders ) geweest; The Glasgow Boys. klik
Wij hebben genoten van de lezing en de tentoonstelling.
Leuke foto sessie gehad. Tja de roedel is toch wat verandert, dus dan is t daar weer tijd voor. Bronwyn en Foppe waren, door de ervaring van de vorige keer al echte modellen geworden.
Nu weer heel nieuwsgierig of de lieve fotojournalistiek iets heeft kunnen fabrieken van onze woefjes.
Grrrrrrr 2 weken geleden begonnen met de woonkamer te restylen, plafond opnieuw gewit en 1 lange muur in hetzelfde wit meegenomen. En begonnen met de andere muren in een lichte tint groen (tint wals van Histor) te verven. Toen ziek geworden en vandaag het laatste stukje muur afgeverft… ten minste dat was de bedoeling maar dus net niet genoeg verf, echt net niet . De pot helemaal uitgelikt, deksel afgelikt maar het is niet genoeg dus we moeten nog een potje bij laten mengen
Tis wel heel mooi geworden Wisten niet wat voor kleur we moesten nemen hebben 's winters weinig licht inval in huis dus moest een frisse kleur worden. Zag toevallig een krantje van de Karwei langs komen waarin ze een gratis kleur advies van een Histor dame aanboden en daar zijn we naar toe gegaan. Deze kleur hadden we zelf nooit verzonnen maar ben er wel erg blij mee
Zo,n beetje tekort is altijd balen. Kleine potjes zijn ook nog eens loeiduur. Maar stel dat er wat beschadigt, heb je nu nog wel een reservelik staan.
Gutohgut, als je zonnatura zoethoutthee gewend bent, dan is die bewustekeuze van de theespecialisten van ah zoethoutthee toch wel regelrechte bocht hoor
Halve dag op de EH gezeten met Eddie.... Vanmorgen viel hij flauw in de gang, gelukkig nog zo bij positieven dat hij op de grond kon gaan liggen. (Moet er niet aan denken wat er met die nieuwe tussenwervelschijf zou kunnen gebeuren als je goed met je hoofd/nek tegen de muur bonkt). Vreselijke buikpijn.... HA gebeld, daar aangekomen direct geholpen en voordat ik het wist stond er een ambu om hem naar het ziekenhuis te brengen. Behoorlijke hoeveelheden morfine en buscopan verder bleef de pijn nagenoeg onveranderd. CT-scan met contrast gemaakt, maar daarop is niets te zien wat er niet hoort te zijn..... En ondertussen ligt Eddie te huilen ( ) en te kermen van de buikpijn..... Doktoren staan voor een raadsel en hij is opgenomen ter observatie, stand tot nu toe is dat de kans nog steeds bestaat dat ze zijn buik toch gaan openmaken om zeker te zijn dat er niet iets gemist is op de scan.
Ik duim dat ze er toch op tijd achter komen dat het "iets" anders is en opereren achterwege kan blijven. En nu vertrek ik weer naar het ziekenhuis.
Oh bah Pauline, heel veel sterkte voor Eddie. Ik hoop dat ze er snel achter komen wat er aan de hand is en daar dan ook goed wat aan kunnen doen.
Ik denk aan je grote reus.
Ah wat naar Pauline dat ze de pijn niet weg weten te nemen bij Eddie :-( Hopelijk weten ze spoedig de pijn te achterhalen (ik moet gelijk denken aan acute blinde darm ontsteking, geen idee of ze zoiets op scan zien) *knuffel*
Ow nee, *heelveelscheldwoorden*, wat naar Plien!
Hoop dat ze snel vinden wat er aan de hand is, en dat het heel snel weer over gaat.
Dikke knuffel en beterschap, ook van meneer_S en kindjes_S!
Ooh wat naar Pauline!
Mijn man heeft ook ooit zoiets gehad, huilend en kermend van de pijn ben ik met hem naar de seh gegaan, allerlei onderzoeken later kregen wij te horen dat het een 'vetinfarct' was. Enorm pijnlijk maar heel onschuldig, hij heeft echt een week op de bank gelegen met vreselijke pijn, ondanks pijnstilling. Hopelijk is het voor Eddie ook zo onschuldig, is wel verdiend!