Ik wist het-Saskia- schreef:Dan quote ik gewoon Lizzy nog een keer.
Kom jij maar een dagje socializen met Wodje dan
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
Ik wist het-Saskia- schreef:Dan quote ik gewoon Lizzy nog een keer.

Wodje kan als de beste negeren. Dat is echt haar beste trucje. Maar om dan maar even aan te haken bij het individu: Boomer vindt dat helemaal fantastisch, dan kan ze lekker haar eigen ding doen en dénken dat ze de baas is; Pippa wordt er helemaal wiebelig van en snapt niet dat Wodje haar niet gewéldig vindt. Beide Engelse setters, met dezelfde opvoeding. Duidelijk verschil in individu en dus ook aanpak in socialisatie.Kim_S schreef:Ik wist het![]()
Kom jij maar een dagje socializen met Wodje dan
Ja, maak het nog effe wat ingewikkelder-Saskia- schreef:Wodje kan als de beste negeren. Dat is echt haar beste trucje. Maar om dan maar even aan te haken bij het individu: Boomer vindt dat helemaal fantastisch, dan kan ze lekker haar eigen ding doen en dénken dat ze de baas is; Pippa wordt er helemaal wiebelig van en snapt niet dat Wodje haar niet gewéldig vindt. Beide Engelse setters, met dezelfde opvoeding. Duidelijk verschil in individu en dus ook aanpak in socialisatie.
Kim_S schreef:Ja, maak het nog effe wat ingewikkelder![]()
En ik dacht nog wel echt goede tips van je te krijgen-Saskia- schreef:Daarom reageer ik eigenlijk nooit in dit soort topics.
Je hebt niks aan mij, dat weet je toch?Kim_S schreef:En ik dacht nog wel echt goede tips van je te krijgen
Oja, dat was het. Ik wist dat ik iets vergat.-Saskia- schreef:Je hebt niks aan mij, dat weet je toch?


Je ziet dat verkeerd! B is de baas en P en Wodje zijn bff's!!-Saskia- schreef:Wodje kan als de beste negeren. Dat is echt haar beste trucje. Maar om dan maar even aan te haken bij het individu: Boomer vindt dat helemaal fantastisch, dan kan ze lekker haar eigen ding doen en dénken dat ze de baas is; Pippa wordt er helemaal wiebelig van en snapt niet dat Wodje haar niet gewéldig vindt. Beide Engelse setters, met dezelfde opvoeding. Duidelijk verschil in individu en dus ook aanpak in socialisatie.
Fenixjuh schreef:Ik snap dat 'men' het kan, maar zou ik het kunnen? Ik wil geen tweede Jacy, dus ben ik nogal bang voor honden..
Stel ik koop een pup, uit een goed gesocialiseerd nest/fokker. Ik plaats pup bij mijn eigen (niet agressieve, maar wel duidelijke) hond. Hij corrigeert pups best, maar ik heb eens zo'n snap in mijn hand gehad en als ik jeuk heb krab ik mezelf harder dan hij zou bijten, echt een eerlijke 'correctie'. Het is een engel naar kleintjes toe en accepteert ondertussen meer van honden dan ik.
Mijn pup zou verder in contact komen met hondjes uit onze vriendenkring en op een hondencursus. En verder helemaal niet. Zou zo'n pup dan ondergesocialiseerd zijn? Of zou dit best kunnen?
Duidelijk beschreven. Toch ben ik het met één puntje niet eens:Lizzy schreef:Een interessant artikel van Monique Bladder over socialisatie: http://www.moniquebladder.nl/socialisatie-valkuil/