Berkenblad en paardebloem

Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot alternatieve geneeswijzen (homeopathie, acupunctuur, bach-bloesems, etc.)

Moderator: Lizzy

Plaats reactie

Berkenblad en paardebloem

Ingeborg58
3-sterren
3-sterren
Berichten: 155
Lid geworden op: ma 30 nov 2015, 18:45

Berkenblad en paardebloem

Bericht door Ingeborg58 »

Is er iemand bekend met dit homeophatische middel ter ondersteuning van de nieren?
Gebruikersavatar
constance.blokzijl
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3414
Lid geworden op: do 21 mei 2015, 18:53

Re: Berkenblad en paardebloem

Bericht door constance.blokzijl »

Ja, ik heb destijds bij Brutus zijn blaasontsteking in Oostenrijk een kruidenmix moeten halen. Daar moest ik thee van maken en die geven. Dit was op advies van de Oostenrijkse dierenarts overigens. Speciale kruidenmix voor nieren en blaas.
Maar daar zat oa ook berendruifblad en heermoes bij in.
Ik heb het uiteindelijk ook in nl via internet kunnen vinden.
Voor Brutus hield dat in met de thee, dat hij heel veel dronk en dus ook heel veel plaste. En dus de bacteriën snel uitplaste.
Lizzy
Moderator
Berichten: 74885
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re: Berkenblad en paardebloem

Bericht door Lizzy »

Ingeborg58 schreef:Is er iemand bekend met dit homeophatische middel ter ondersteuning van de nieren?
Niet als homeopathisch middel, daar heb ik geen ervaring mee. Wel als kruidenmiddel (dus onverdund zeg maar). Beide bevorderen de afvoer van afvalstoffen en stimuleren de nierfunctie.

Re: Berkenblad en paardebloem

Plaats reactie