Jantina schreef:Het heeft denk ik niet zo zeer te maken met dat het 'zwaar' zou zijn. Als de vacht rijp is, vind ik het niet zwaar. Het is meer dat het veel tijd kost. En trimmers die op een prijslijst 30 euro voor een plukvacht vragen daar bleef ik verrrr uit de buurt, want dat gaat m niet worden. Vragen ze goed geld, eerder 30 euro per uur, dan zou ik het aandurven.
Maarja, dat ben jij en eerlijk, je hoort de minderheid. Het gros van plukvachtenklanten die ik had vonden het plukverhaal prima, als die vacht er maar vanaf was/dat hij niet meer zo verhaarde, maar dat mocht dan niet meer kosten dan het scheerbeurtje bij de ander. En soms, bij hele makkelijke vachten zoals de meeste Cairns wel hebben kon dat wel voor €35,-, maar ik ging echt geen Airdale plukken voor €40,-.
Ik heb plukken nooit echt vervelend gevonden en een aantal wisten me daarom wel te vinden, maar dat waren er minder dan diegene die 'm toch maar liever lieten scheren, wat goedkoper en veelal sneller ging.