Kaela schreef:Tja, ik vind het ook nogal radicaal en heftig. Stapje voor stapje kijken kan ook. Eerst gewoon goed voer (vers dus) met zymoral. En dan na 4 weken kijken of het nodig is om meer te doen.
Oscar krijgt nu ook brok, dus an sich snap ik je redenatie wel. Maar aangezien ze nog amper klachten had en er nog zoveel te proberen is met vers voer, snap ik de snelheid van je keuze niet. Brokken geven immers vele nadelen, dus ongemak en dokteren ligt dan juist op de loer.
Ze krijgt geen brok maar blik . En nee , er waren nu nog geen ernstige klachten . Maar die hadden over een week , of twee weken wel gekomen
Al zagen we wel een wat slome hond ,met zo nu en dan versnelde ademhaling en dat is voor haar (nog ) niet normaal
En verder heb ik alle vertrouwen in Erwin . Zoals ik al eerder schreef , Tessa is ook tijdelijk van rauw afgezet . dat is ook weer goedgekomen
Zonder hevige ziekteverschijnselen , de halve Botlek aan chemische medicatie hoefde ook niet te worden ingezet (worden ze ook niet beter van op die leeftijd )
Maar wel supplementen . En daarna zijn we weer op gaan bouwen met rauwe voeding . De dame haar lever is inmiddels weer prima in orde , ze heeft ook net een bloedonderzoek gehad