weer even voorstellen

Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

Plaats reactie

weer even voorstellen

MirandaD
1-ster
1-ster
Berichten: 20
Lid geworden op: vr 23 dec 2016, 20:20

weer even voorstellen

Bericht door MirandaD »

na een tijdje afwezig te zijn geweest zal ik me weer even voor stellen voor dat ik mijn vragen in de medische en voedingshoek ga stellen.

mijn naam is dus Miranda,getrouwd en 2 kinderen en trotse baas van Roef en Hidde 2 lieve en maffe gele Labrador retrievers van resp.ruim 8 en 4 jaar oud.

Roef is de reden dat ik me weer heb aangemeld,gisteren kregen we de uitslag van het bloedonderzoek en daar uit bleek dat hij alvleesklierontsteking heeft. dus naast een dikke doos vol pillen ook een zak met brok mee gekregen ::)
En de vraag van de DA assistent of ik alsjeblieft me wilde verdiepen in het dieet van een rauw gevoerde hond die vet vrij moet eten,omdat(zijn woorden) een hond die van brok naar vlees gaat het wél goed doet en een hond die van vers naar brok gaat ehhhh nou ja dat gaat wat minder lekker....
hij wilde graag weten welk dieet hij kon adviseren of wel KVV aan andere patienten met alvleesklier problemen. dus kortste klap....ga naar Barfplaats ;)

de brokken voeren we dus niet aan Roef dat zal duidelijk zijn,maar ja wat dan wel? dus vandaar mijn aanmelding.
nu eens zien of het me lukt om een foto te plaatsen omdat ik denk dat een foto wel gewaardeerd wordt....
Afbeelding
MirandaD
1-ster
1-ster
Berichten: 20
Lid geworden op: vr 23 dec 2016, 20:20

Re: weer even voorstellen

Bericht door MirandaD »

oeps een tikkie groot..sorry :-[
Too
5-sterren
5-sterren
Berichten: 5174
Lid geworden op: di 20 mei 2008, 21:52

Re: weer even voorstellen

Bericht door Too »

Ha welkom terug!
Qua pancreas is het hij mij een ' klok en klepel' verhaal daar zal ik je niet mee vervelen ;D de ervaringsdeskundigheid zullen zich zo wel melden.
El_Kato
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1983
Lid geworden op: do 17 aug 2006, 23:02
Locatie: Alkmaar

Re: weer even voorstellen

Bericht door El_Kato »

Hoi Miranda welkom terug :kerstzwaai:

Jouw naam zegt me niets maar de namen van je honden herken ik wel ::)
Balen dat Roef ziek is, ik kan je niet helpen met een dieet maar hoop dat je een menu kan maken waar hij het goed op doet.
Lizzy
Moderator
Berichten: 74924
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re: weer even voorstellen

Bericht door Lizzy »

Hoi Miranda!
Alvleesklierontsteking..., wat een narigheid. Gemiddeld genomen kan een hond met alvleesklierontsteking in eerste instantie behoorlijk slecht tegen rauwe voeding. Maar goed, we zien je vragen in de medische hoek verschijnen! Sterkte met je ventje!

Leuke foto trouwens!
Shanti en co
5-sterren
5-sterren
Berichten: 2028
Lid geworden op: vr 27 apr 2012, 17:09

Re: weer even voorstellen

Bericht door Shanti en co »

Welkom terug! :)
Cathelijn
5-sterren
5-sterren
Berichten: 4482
Lid geworden op: ma 02 aug 2004, 14:36
Locatie: Brabant

Re: weer even voorstellen

Bericht door Cathelijn »

Welkom terug! Leuk om Roef en Hidde weer eens te zien. Ik kan je niet adviseren in een dieet voor Roef maar hopelijk komen er goede adviezen die hem gaan helpen.

Re: weer even voorstellen

Plaats reactie