dinky89 schreef:Haha weer het bewijs dat buien apps niet te vertrouwen zijn
Wel heel fijn dat joep tenminste de rust zelve was

Ja dat is natuurlijk met onweer ook wel, niet te voorspellen. Maar ik had niet gedacht dat er bui na bui na bui zou komen. Niemand denk ik, want die klas schoolkinderen hadden ze anders ook niet het bos ingestuurd en er kwamen ook nog best wat mountainbikers schuilen.
Ja die Joep

bijna onbegrijpelijk dat hij niet zelfs een beetje zenuwachtig werd ofzo. Achteraf zag ik dat de bliksem een paar honderd meter verder ingeslagen was op een hoogspanningsmast, dat was echt wel dichtbij. Maar ja, jachthond he, schotvast istie wel
Angelique schreef:Briljant idee

Jup

het idee was, dat we voortaan de week voor en de week na onze vakantie ook nog wat vakantiedingen doen, dan lijkt het net alsof onze vakantie langer duurt. Nou ja, dit was op zich een goed onderdeel ervan. Het was ook wel een leuk terras en we hebben nu ook ontdekt dat er lekker eten op de kaart staat. 5 min de wijk uit lopen en dan nog 20 minuten door het bos, dus best een leuke route ook nog.
Behalve dan die onweersbui
