Bij de lidl hebben ze eventueel ook een vleesmolen om het de eerste tijd te kunnen malen ipv snijden: https://www.lidl.nl/nl/Acties.htm?articleId=4443
Hopelijk verloopt het voeren via de sonde voorspoedig en herstelt het allemaal goed
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

zet hem opInge en Bono schreef:En ze ís weer thuis![]()
Met sonde en een complete apotheek, maar ze is thuis!
In principe mag de sonde er vrijdag uit en dan mag ze ook zacht voer. Ik wil de eerste paar dagen haar vlees koken en in hele kleine stukjes snijden en dan steeds weer iets rauwer, maar we hebben en nemen de tijd.
Fijne mevrouw die ons 'ontsloeg' Jeetje, wat een domme pech, zei ze. Ja dat was het ook, maar wat fijn om dat ook van haar te horen, na zondag![]()
Lieve mensen echt heel fijn; jullie lieve wensen, duimen en beterschappen!!![]()
![]()
Nu op naar heel voorspoedig herstel!



Ja dat was heel fijn! Zondag was echt heel naar. Top wat hij gedaan heeft, echt, ik ben ze intens dankbaar!!! maar de verwijtende blik, 'nooit meer doen', 'gaat heel vaak fout', 'brak z'n hart'. Ik heb 'm aangekeken, geschud en gezegd 't mijne ook.dinky89 schreef:Ow, dat is zeker wel heel fijn om te horen! Geen verwijten maar een simpele constatering![]()
Bij de lidl hebben ze eventueel ook een vleesmolen om het de eerste tijd te kunnen malen ipv snijden: https://www.lidl.nl/nl/Acties.htm?articleId=4443
Hopelijk verloopt het voeren via de sonde voorspoedig en herstelt het allemaal goed![]()

nikèdog2000 schreef:zet hem op![]()
![]()
![]()
![]()

Snotverdomme!! Je schrikt je de ****, gulzigaard!Lizzy schreef:Echt fijn dat ze thuis is! En fijn dat ze het domme pech noemde. Terecht ook. Ik wilde je er gisteren niet mee lastig vallen, maar zaterdag gaf ik mijn honden gedroogde kophuid en ik stond met mijn mobie in mijn hand omdat Bisq er in stond te stikken omdat ze het niet doorgeslikt kreeg en het ergens halverwege (ofzo) bleef hangen. Met de Heimlich kregen we het er niet uit en Bisq stond daar maar te stikken
. Het zat ook te ver om er nog met mijn hand uit te graaien. Uiteindelijk heb ik het door weten te duwen met een hele boterham maar dat leek ook een knap staaltje "meer geluk dan wijsheid". Dus tja.
Dikke vette enorme forse vreselijke afschuwelijke pech met Pummeke! Dikke knuffel voor je meis. En neem er zelf ook een voor alle schrik
![]()

Kim_S schreef:Fijn dat ze weer thuis is!!
Mocht je een vleesmolen zoeken, ik heb er nog een staan. Mag ook tijdelijk.
Alleen ff een lijntje regelen dan![]()
![]()

Horror x onmetelijkeelke schreef:Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeel fijn! Man man, wat een schrik.
Wat betreft het eten, als je vlees gaat bakken dan geef je dus alleen spier en orgaan? Ben je dan niet bang dat ze dun gaat poepen?
Dank je wel! Nee, niet perse. Het gaat mij echt om bacteriën in haar keel.... Da assistente had het daar niet over hoor; ze zei zacht voer. Of geweekte brokkenSiberienne schreef:Wil je perse zelf koken? Ik geef Spot die geen rauw mag ook blikvoer van Hermanns, biologisch vlees en zijn complete varianten van of varianten waar je zelf calcium aan toe moet voegen. Heel zacht en S2 vindt het erg lekker ook.
Beterschap voor je Pummeke!

hamada schreef:Ik lees het net![]()
Wat een nachtmerrie, maar heel fijn dat ze weer thuis is.
Heel veel sterkte en een snel herstel met en voor Pummeke![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Bedankt!!MarijeEnBoomer schreef:Wat fijn dat ze thuis is!!
