https://www.finn.no/realestate/homes/ad ... =170483598
Kunnen jullie rondneuzen in ons nieuwe huis
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke



En jij dacht serieus dat wij nog plek hebben voor een koel-vries combi op de terugwegAnne in Zweden schreef: ma 30 nov 2020, 11:21 Wauw, schitterend! Lees ik nou goed dat er nog een hek om het perceel komt? Dat zou natuurlijk handig zijn voor Shadow! En dat dakterras... Echt prachtig! Nogmaals gefeliciteerd met je nieuwe stulpje!
O, en als jullie de koelvriescombinatie niet tot volgend jaar kunnen bewaren voor PoP, dan mag hij tot die tijd wel bij ons logeren. Komen ze hem hier maar halen*.
* Alternatief neemt Kim hem wel mee naar het zuiden na de vakantie.![]()

Scherp gezien ! nee hoor, daar komt een nieuw wijkje met 23 vrijstaande huizen. Het is echt een gebied in ontwikkeling.sam28 schreef: ma 30 nov 2020, 11:21 Wat een prachtig huis zeg!
Wat is het asfalt rechts op foto 43? Hopelijk voor jullie geen racebaan...![]()

Je kunt de koelkast toch volproppen met vete-dinges?Kim_S schreef: ma 30 nov 2020, 12:59 En jij dacht serieus dat wij nog plek hebben voor een koel-vries combi op de terugweg![]()
![]()
![]()
Wat een paleisje Siberienne![]()
![]()
![]()
Dan moeten de kinderen en Atz er ook nog bij in, dan gaat het misschien nèt
ooh gelukkig maar! Het zou toch de horror zijn dat je daar woont, het F1 seizoen begint in je elke week FFIIIEEEUUWWWWEEEE, FFIIIEEEUUWWWWEEEE hoort naast je deur.Siberienne schreef: ma 30 nov 2020, 13:15 Scherp gezien ! nee hoor, daar komt een nieuw wijkje met 23 vrijstaande huizen. Het is echt een gebied in ontwikkeling.
Ook niet voor twee fauteuiltjes op de heenweg?Kim_S schreef: ma 30 nov 2020, 12:59 En jij dacht serieus dat wij nog plek hebben voor een koel-vries combi op de terugweg![]()
![]()
![]()
Wat een paleisje Siberienne![]()
![]()
![]()