Minibieb
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
-
src_esther
- 5-sterren

- Berichten: 2622
- Lid geworden op: vr 16 okt 2015, 16:11
- Locatie: Waterland
Re: Minibieb
Mijn buren hebben een minibieb. 2 naast elkaar zou wat te veel van het goede zijn.
Aangezien het in waterlands (markermeer) buitengebied is, waait die minibieb geregeld om of regent helemaal nat.
Tijdje terug was er iemand die er een foto van kwam maken, zij maakt van elke minibieb die ze tegenkomt een foto.
Aangezien het in waterlands (markermeer) buitengebied is, waait die minibieb geregeld om of regent helemaal nat.
Tijdje terug was er iemand die er een foto van kwam maken, zij maakt van elke minibieb die ze tegenkomt een foto.
- pearlsofpassion
- Moderator
- Berichten: 16200
- Lid geworden op: di 26 jul 2011, 16:20
- Locatie: Herzele (België)
Re: Minibieb
Ik had er werkelijk nog nooit van gehoord.
Hoe werkt het? Zijn het je eigen boeken?
Hoe werkt het? Zijn het je eigen boeken?
Re: Minibieb
Bij de meeste mag je gewoon boeken pakken. Dat boek mag je houden. En heb je een boek over dan zet je die er in. Bij sommige 'moet' je een boek ruilen.pearlsofpassion schreef: wo 31 mar 2021, 01:17 Ik had er werkelijk nog nooit van gehoord.
Hoe werkt het? Zijn het je eigen boeken?
Hier om de hoek is er ook een. Ik vind het altijd wel leuk om in te kijken, en heb er al meerdere boeken uit gehaald.
Re: Minibieb
Hier niet echt een regel.. Ze mogen lenen (en terug zetten), ruilen voor een eigen boek, of het boek houden (maar meestal doen mensen dat niet)pearlsofpassion schreef: wo 31 mar 2021, 01:17 Ik had er werkelijk nog nooit van gehoord.
Hoe werkt het? Zijn het je eigen boeken?
Hier in de regio zijn meerdere biebs (andere dorpen), waarvan de eigenaren nog wel eens een rondje biebs doen met boeken in de kofferbak, om zo boeken van hun bieb te ruilen voor boeken van de bieb die ze bezoeken, zo zit er geregeld wat nieuws in de biebs
Re: Minibieb
Ah, ik wilde net zeggen dat er hier 1 in de AH staat, maar volgens Eelke staat er ook 1 nog dichterbij 
Re: Minibieb
koekje schreef: wo 31 mar 2021, 21:55 Ah, ik wilde net zeggen dat er hier 1 in de AH staat, maar volgens Eelke staat er ook 1 nog dichterbij![]()
Re: Minibieb
Ja, daar kan ik zo lekker hard scheuren. Trapondersteuning vol open, grootste versnelling, het loopt iets af (extra gewicht met volle bak). En ik let vooral op het fietspad dat ik niemand platrij en niet wat er aan de andere kant van de straat staat 
- -Annemarie-
- 5-sterren

- Berichten: 6266
- Lid geworden op: di 31 okt 2006, 15:44
- Locatie: Drenthe
Re: Minibieb
Leuk!wenchew schreef: di 30 mar 2021, 19:50 Meer mensen hier die een minibieb hebben?
Mijne staat sinds vandaag
IMG_20210330_130033.jpgIMG_20210330_130017.jpg
Als professionele bieb-miep vind ik hier natuurlijk wel wat van.
Afgelopen zomer zag ik in Oostenrijk een oude telefooncel die omgebouwd was tot bieb.
Re: Minibieb
Hier wordt het toegejuicht door iedereen.. We hebben een dorpsbieb voor de schoolkinderen (waar ze 1x per 3 weken, behalve nu in coronatijd boeken kunnen lenen) en in het dorpshuis staat een kast van de bieb waar je 1x per week een uurtje terecht kunt voor boeken.. Verder moeten we een dorp verderop boeken halen, maar dat is voor sommige mensen geen optie...-Annemarie- schreef: do 01 apr 2021, 17:47 Leuk!![]()
Als professionele bieb-miep vind ik hier natuurlijk wel wat van.Maar zeker in deze rare tijden, met gesloten bibliotheken
is het een prima initiatief! En beiden kunnen prima naast elkaar bestaan. De bieb van tegenwoordig doet ook zoveel méér dan alleen boeken schuiven. Dan zijn dit soort lokale initiatieven hartstikke welkom!
Afgelopen zomer zag ik in Oostenrijk een oude telefooncel die omgebouwd was tot bieb.![]()
IMG_20200901_133655765.jpg
Re: Minibieb
Leuk!! Ik wil ook een mini bieb. Leuk, ex konijnenhok toch? Wij stoppen wel regelmatig boeken in de minibieb hier even verderop (want dat is er 1 waar je ook boeken mag houden).
Re: Minibieb
Yep, het was eerst een konijnenhok inderdaadLizzy schreef: zo 04 apr 2021, 15:28 Leuk!! Ik wil ook een mini bieb. Leuk, ex konijnenhok toch? Wij stoppen wel regelmatig boeken in de minibieb hier even verderop (want dat is er 1 waar je ook boeken mag houden).

