Toch beetje trots

Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

Plaats reactie

Toch beetje trots

Cindy de Wolf
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3816
Lid geworden op: vr 09 sep 2005, 21:39
Locatie: Den Haag

Toch beetje trots

Bericht door Cindy de Wolf »

Zoals een aantal van jullie je nog wel kunnen herinneren hadden wij in augustus 2019 een meer dan ongepland nest tussen de stabij van mijn ouders en mijn markiesje.
1 van die pups is gekeurd voor de markiesjes vereniging als vers bloed.
Op 7 september is Nikkie moeder geworden van 4 teefjes en 1 reu. Toch een beetje trots dat we (onbedoelt) voor vers bloed hebben kunnen zorgen. Ik heb overwogen om mijn Scooby ook aan te laten keuren maar niet gedaan. Ze zal ongetwijfeld goedgekeurd worden maar ik weet ook dat als ik haar laat dekken ik er dan 1 aan wil houden en ik moet nu eerlijk zijn dat 6 echt de max is.
WhatsApp Image 2022-09-21 at 15.19.00.jpeg
Lizzy
Moderator
Berichten: 74907
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re: Toch beetje trots

Bericht door Lizzy »

Terecht! Ontzettend gaaf Cindy! Ga je nog kijken naar de pups? Ik snap het trouwens helemaal hoor, dat 6 de max is voor je. En om een nestje te fokken en dan niks zelf aan te houden is..., nou ja, er zijn leukere dingen toch?! Tenzij je het echt kan doen voor het ras :-\ . Ik houd zelf echt zielsveel van mijn ras maar dat is mij gewoon een brug te ver. Jou ook?
Gebruikersavatar
sam28
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3913
Lid geworden op: do 22 dec 2005, 11:21
Locatie: utrecht

Re: Toch beetje trots

Bericht door sam28 »

Wat gaaf Cindy!!
Cindy de Wolf
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3816
Lid geworden op: vr 09 sep 2005, 21:39
Locatie: Den Haag

Re: Toch beetje trots

Bericht door Cindy de Wolf »

Lizzy schreef: wo 21 sep 2022, 17:38 Terecht! Ontzettend gaaf Cindy! Ga je nog kijken naar de pups? Ik snap het trouwens helemaal hoor, dat 6 de max is voor je. En om een nestje te fokken en dan niks zelf aan te houden is..., nou ja, er zijn leukere dingen toch?! Tenzij je het echt kan doen voor het ras :-\ . Ik houd zelf echt zielsveel van mijn ras maar dat is mij gewoon een brug te ver. Jou ook?
Uiteraard ga ik kijken. De eigenaar van Nikkie en ik zien elkaar sowieso met enige regelmaat. Ik heb Nikkie nog gezien 3 dagen voor de bevalling. Haar pups liggen nu op de snugglepads waar zijzelf op lag. Ik weet zeker dat als ik wel zou fokken vriendlief hard zucht en dat er dan heus 1 mag blijven, maar reeel gezien is dit gewoon de max. In veel gebieden tegenwoordig vaak max 3 per begeleider en nog even de kosten daar gelaten. We hebben allemaal gezien hoe de prijs van vlees geexplodeerd is :-X
En om het alleen voor het ras te doen dat gaat mij 3 bruggen te ver. ;) Revy heeft nu 4X voor de vereniging gedekt (max is 5x) en van zijn 3e dekking heb ik Jazz aangehouden ipv dekgeld nou ja eigenlijk moest ik nog de helft bijleggen. Dekgeld is laag 300 euro, pups 850 euro. En dan 1x dit bastaard nest wat dan zorgt voor vers bloed, ik heb mijn bijdrage aan het ras wel geleverd ;) ;)

Wat wel een heel klein beetje zuur is. Ik wilde altijd dolgraag een black and tan of tricolor markiesje maar zeer zeldzaam. Zeker 5 jaar op gewacht destijds. En toen de hoop dat Revy dit zou geven (hij draagt bruin) maar helaas. En jawel Nikkie geeft nu dus een tricolor. Dat was even keihard slikken ook omdat het een teefje is.
WhatsApp Image 2022-09-21 at 15.38.46.jpeg
Gebruikersavatar
dinky89
5-sterren
5-sterren
Berichten: 9974
Lid geworden op: di 20 nov 2012, 10:54

Re: Toch beetje trots

Bericht door dinky89 »

Daar mag je zeker trots op zijn :)
Ondanks dat het onbedoeld was heb je er op deze wijze een mooie positieve draai aan gegeven waardoor er vers bloed binnen het ras is gekomen ;)

Hopelijk gaat alles voorspoedig met mama en de pups
Gebruikersavatar
Inge en Bono
5-sterren
5-sterren
Berichten: 5713
Lid geworden op: wo 26 jul 2006, 20:44
Locatie: Den Haag

Re: Toch beetje trots

Bericht door Inge en Bono »

Super gaaf Cindy :D
Gebruikersavatar
Kromfohrlanders
4-sterren
4-sterren
Berichten: 468
Lid geworden op: do 06 mei 2021, 08:28

Re: Toch beetje trots

Bericht door Kromfohrlanders »

Daar mag je zeker trots op zijn.
Wat fijn ook dat de rasvereniging er zo open voor staat. Mooie toevoeging voor het ras.

Ik snap je slikken, als er zo'n mooi meisje geboren wordt die al zo lang op je wensenlijstje staat.

Karen

Re: Toch beetje trots

Plaats reactie