hondenkoekjes

Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Plaats reactie

hondenkoekjes

Alies

hondenkoekjes

Bericht door Alies »

ff een vraagje, mijn famillie geeft tara heel vaak van die honden biscuitjes en ik vind dat dus echt niet leuk. Haar ontlasting is de laatste tijd wat gelig en ze moet soms enorm veel moeite doen om het eruit te krijgen. Maar als ik zeg dat ze beter geen koekje moet hebben wordt ik meteen weer afgesnauwd en gun ik die hond niks etc. etc. Ik voel me er nogal lullig om want ik zeg het niet voor mezelf maar voor Tara's bestwil. Is het slecht als een hond bijna altijd gele ontlasting heeft? En wat kan er dan gebeuren? Want dan kan ik ze daar bang mee maken! Ik mag Tara geen botten ofzo geven van mijn ouders
Laatst gewijzigd door Alies op zo 21 aug 2005, 12:34, 1 keer totaal gewijzigd.
Laura2004
5-sterren
5-sterren
Berichten: 5288
Lid geworden op: di 21 dec 2004, 12:59

Re:hondenkoekjes

Bericht door Laura2004 »

Van wie is Tara? En wat eet ze normaal gesproken? Ik denk dat het niet normaal is als ze altijd gele ontlasting heeft. Of het heel ernstig is dat weet ik niet.
Maar als het jouw hond is beslis jij wat ze wel of niet krijgt ;)
Gebruikersavatar
sylvia
5-sterren
5-sterren
Berichten: 8614
Lid geworden op: za 27 dec 2003, 12:34
Locatie: Sint-Annaland

Re:hondenkoekjes

Bericht door sylvia »

Alies schreef: ff een vraagje, mijn famillie geeft tara heel vaak van die honden biscuitjes en ik vind dat dus echt niet leuk. Haar ontlasting is de laatste tijd wat gelig en ze moet soms enorm veel moeite doen om het eruit te krijgen. Maar als ik zeg dat ze beter geen koekje moet hebben wordt ik meteen weer afgesnauwd en gun ik die hond niks etc. etc. Ik voel me er nogal lullig om want ik zeg het niet voor mezelf maar voor Tara's bestwil. Is het slecht als een hond bijna altijd gele ontlasting heeft? En wat kan er dan gebeuren? Want dan kan ik ze daar bang mee maken! Ik mag Tara geen botten ofzo geven van mijn ouders
Die gele ontlasting ligt eraan welk voer je hond krijgt, en wat jouw hond wel of niet aan koekjes krijgt dat beslis jij als eigenaar.
Of je moet nog thuis wonen en het betreft de familie hond dan heb je denk ik pech, en de hond ook :-\
Laura2004
5-sterren
5-sterren
Berichten: 5288
Lid geworden op: di 21 dec 2004, 12:59

Re:hondenkoekjes

Bericht door Laura2004 »

sylvia schreef: Die gele ontlasting ligt eraan welk voer je hond krijgt, en wat jouw hond wel of niet aan koekjes krijgt dat beslis jij als eigenaar.
Of je moet nog thuis wonen en het betreft de familie hond dan heb je denk ik pech, en de hond ook :-\
Of je doet net als ik en neemt de verantwoordelijkheid van het voeren van de honden op je. Ik woon ook bij mijn moeder en toen ik ging barfen heb ik de hond van mijn moeder ook laten barfen en mijn moeder is er nu echt blij mee, zeker nu ze haar hond zo ziet genieten.
Truus
5-sterren
5-sterren
Berichten: 5743
Lid geworden op: wo 20 aug 2003, 21:56
Locatie: Brabant

Re:hondenkoekjes

Bericht door Truus »

Misschien kan je eens zelf gezonde koekjes voor Tara maken en dan ziet je Familie hoe lekker ze dit vindt.
Tik maar een bovenin bij zoeken hondentaart in ;)

Hier is de link.
http://www.barfplaats.nl/forum/viewforu ... 46;start=0
Laatst gewijzigd door Truus op zo 21 aug 2005, 15:49, 1 keer totaal gewijzigd.
Femke
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3909
Lid geworden op: za 21 jun 2003, 23:14
Locatie: Noordwolde-Zuid (Fr)

Re:hondenkoekjes

Bericht door Femke »

of je haalt lekkere pensstaafjes en geeft die aan je familie, zodat ze die aan je hond kunnen geven ;)

Re:hondenkoekjes

Plaats reactie