Jippiee!!

Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Plaats reactie

Jippiee!!

Daisy75
5-sterren
5-sterren
Berichten: 784
Lid geworden op: ma 08 aug 2005, 17:15
Locatie: Den helder

Jippiee!!

Bericht door Daisy75 »

Ik heb het weer eens gemeten...de urine van Shanden, en weer 'smorgens voor de maaltijd....ik was er benieuwd naar, omdat ze nu een paar dagen gebarfd hadden, en geen kvv.....twee weken terug was het wel netjes maar nu was het perfect!!!
de Ph waarde was vanochtend tussen de 6 en de 6,5...dus TOPPIE!!!
Dus zo'n 6,3, en dat hoort zo, zo laag heb ik het nog niet eerder gezien...ik ben zo blij met dit allemaal dat ik op de versvoeding over gegaan ben, en met jullie hulp...etc etc....kortom, ik wilde mijn vreugde even delen.
bedankt allemaal!! :-*
Lizzy
Moderator
Berichten: 74916
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re:Jippiee!!

Bericht door Lizzy »

Hee, wat fijn! He he, eindelijk is het dan zo ver: een perfecte pH waarde :D!
Jolly
5-sterren
5-sterren
Berichten: 2513
Lid geworden op: vr 09 mei 2003, 08:51
Locatie: Breezand

Re:Jippiee!!

Bericht door Jolly »

jaaaaa goed zeg.
amber13
4-sterren
4-sterren
Berichten: 466
Lid geworden op: do 21 apr 2005, 10:44
Locatie: Drenthe

Re:Jippiee!!

Bericht door amber13 »

Goed om te horen zeg! ;D
Daisy75
5-sterren
5-sterren
Berichten: 784
Lid geworden op: ma 08 aug 2005, 17:15
Locatie: Den helder

Re:Jippiee!!

Bericht door Daisy75 »

Ja ik moet zeggen dat het een fijn gevoel is dat je een bepaalde stap neemt, en dat het ook echt werkt!! Super hoor :)
Gebruikersavatar
Nitus
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3846
Lid geworden op: ma 23 feb 2004, 15:08
Locatie: Gorssel
Contacteer:

Re:Jippiee!!

Bericht door Nitus »

Héél goed nieuws! :D Kan me voorstellen dat je super blij bent ;).
Doedels
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1119
Lid geworden op: vr 13 mei 2005, 21:13
Locatie: Flevoland
Contacteer:

Re:Jippiee!!

Bericht door Doedels »

Goed zeg. Ik kan me nog herinneren hoe moeilijk je het er in het begin mee had om de PH onder controle te krijgen. Ik heb twee honden die blaasgruis van brokken hadden. Ik kan nog kwaad worden dat ze ziek worden van brokken en dan andere brokken krijgen om de elende op te heffen >:(
Daisy75
5-sterren
5-sterren
Berichten: 784
Lid geworden op: ma 08 aug 2005, 17:15
Locatie: Den helder

Re:Jippiee!!

Bericht door Daisy75 »

Doedels schreef: Goed zeg. Ik kan me nog herinneren hoe moeilijk je het er in het begin mee had om de PH onder controle te krijgen. Ik heb twee honden die blaasgruis van brokken hadden. Ik kan nog kwaad worden dat ze ziek worden van brokken en dan andere brokken krijgen om de elende op te heffen >:(
Ja idd , ik gaf dan nog redelijk gezonden brokken, van farmfood en van vobra een tijdje...maar als ie dan gruis had moest hij op dat dieetvoer en daar zat ie dan volop van aan de diaree....wat een dedoe joh.
En iodd wat een ellende in het begin, maar nu is het keurig, en ben zo blij dat ik dit gedaan heb..

Re:Jippiee!!

Plaats reactie