eliminatiedieet en probiotica
Moderator: Lizzy
eliminatiedieet en probiotica
Sinds 3 weken volgt onze spaniel haar geit- groente eliminatiedieet. Nu heb ik haar zondagavond en maandagmorgen sla gegeven. Sinds maandag heeft ze spuitpoep! Of de sla is haar niet goed bekomen of ze heeft een virusje.Van onze da mag ik haar NIETS bijvoeren. V anaf maandagavond krijgt ze i.p.v.groente ,pompoenmoes.Kan ik haar ,zo nder het dieet te verstoren ,probiotica geven???
-
Lil
Re:eliminatiedieet en probiotica
Poeh moeilijke vraag. Ik weet alleen dat sla zelfs bij konijnen en paarden diarree kan veroorzaken, super spuitpoep door sla is dus mogelijk.
Re:eliminatiedieet en probiotica
Heb toch maar even contact met onze da opgenomen ze mag dus "gewoon"probiotica.
Re:eliminatiedieet en probiotica
Ja, ik ben te laat met antwoorden maar ik wou dus ook zeggen: ja hoor, geven!! Eventueel (als ze nog diarree heeft) kun je ook Okugest van VSM geven. Dat helpt erg goed bij diarree.
Re:eliminatiedieet en probiotica
Ja Okugest had ik hier ook gelezen en het aan de da voorgesteld,maar ze kende het niet vandaar dus probiotica.Ik geloof dat Okugest WEL HEEL GOED werkt?? kan ik dat beter gaan geven??Het gaat me veel te langzaam.Ze heeft het nu al de 5 de dag!!Ze eet goed en is niet ziek.
Re:eliminatiedieet en probiotica
Ik zou het gewoon allebei geven!
Re:eliminatiedieet en probiotica
OK .Dan moet ik Okugest even in het dorp gaan halen ,heb het niet in huis 


