Zieke Bockel :(

Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Re:Zieke Bockel :(

Bockel
1-ster
1-ster
Berichten: 19
Lid geworden op: za 15 apr 2006, 13:00

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door Bockel »

Ik heb een fotootje van Bockel gelinkt aan mijn handtekening. Hier was ze nog maar een puppy, maar dan zien jullie in ieder geval waar het om gaat...
roefus

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door roefus »

Bockel schreef: Ik heb een fotootje van Bockel gelinkt aan mijn handtekening. Hier was ze nog maar een puppy, maar dan zien jullie in ieder geval waar het om gaat...
Leuk om er nu 'beeld' bij te hebben.
En fijn dat het niet allemaal zo hopeloos klinkt.
Hoop dat het goed te behandelen zal zijn.
Laura2004
5-sterren
5-sterren
Berichten: 5288
Lid geworden op: di 21 dec 2004, 12:59

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door Laura2004 »

Wat ziet Bockel er lief uit zeg :-* :-*
Lizzy
Moderator
Berichten: 74878
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door Lizzy »

Wat een scheetje! Ik hoop ZO dat het allemaal goed komt!
Ike
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3004
Lid geworden op: ma 18 apr 2005, 15:11

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door Ike »

Sterkte straks bij de da :-*
Bockel
1-ster
1-ster
Berichten: 19
Lid geworden op: za 15 apr 2006, 13:00

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door Bockel »

Beste allemaal,


Ik kom net van de DA. Een nieuwe, want de DA waar we eerder waren heeft ons doorgestuurd. Een hele lieve.
Hij begon met een uitwendig onderzoek van de buik en blaas. Maar Bockel krampt heel erg op en hij kon niets voelen. Toen heeft hij een anaal onderzoek gedaan om de blaas te kunnen voelen. Bockel piepte en jankte heel hard, maar toen ontspande ze een beetje en kon hij beter voelen.

Hij voelde iets hards en erachter voelde hij iets knarsen. Hij wilde een rontgen. Dat was de eerste keer (!) dat iemand dat wilde doen en achteraf besefte ik dat we dat 2 jaar geleden hadden moeten doen.

Ik wachtte geduldig in de wachtkamer en toen werd ik weer binnen geroepen. Hij keek opgelucht en zei dat hij een diagnose had. Hij ging me voor naar de rontgen en daar hing de foto op de lichtbak. Ik kon alleen maar heel hard roepen: Het is niet waar! Het is niet waar!

Op de foto was een steen zichtbaar van 2,5 bij 1,5 cm!! Bijna 2/3 van haar blaas is gevuld met een enorme steen! Erachter liggen op het zicht zo'n 5 of 6 kleinere steentjes. Waarschijnlijk struviet.
Ongelofelijk.
Dat was helder. Bockel moet geopereerd worden. Komende vrijdag gaat dat gebeuren, vandaag had hij er geen tijd meer voor.
Ik heb antibiotica mee voor vooraf, tijdens en na de ingreep. Dat is een normale procedure vanwege de operatie. Ik vertelde hem over het Carnibest voer, de Crasnberrie en Vitamine-C en hij knikte goedkeurend. De steen zal na de operatie opgestuurd worden om te bekijken of het daadwerkelijk om struviet gaat.

Ik ben zo opgelucht! Eindelijk weten we wat!!

De DA zei dat het een dankbare operatie is om uit te voeren omdat de dieren er zichtbaar vrijwel direct enorm van opknappen.

Godzijdank hebben veel mensen hier goede adviezen gegeven en zijn we dan eindelijk bij een arts beland die het goed voor heeft met Bockel en niet alleen geld willen verdienen.
Geld verdienen, prima, maar over de rug van mijn hondje?! De DA was verbijsterd over het feit dat niemand eerder een anaal onderzoek of een rontgen heeft uitgevoerd. Waar ik bij stond belde hij met de dierenarts die ons doorgestuurd had legde uit hoe hij het anale onderzoek had uitgevoerd.
Samen besloten ze dat hij de operatie zelf wilde doen. Dat was prima.

Eindelijk!! Nu kan mijn hondje eindelijk beter worden!

Dank jullie wel allemaal!!
202Spots
5-sterren
5-sterren
Berichten: 4782
Lid geworden op: di 09 mei 2006, 17:51
Contacteer:

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door 202Spots »

Bockel schreef: Eindelijk!! Nu kan mijn hondje eindelijk beter worden!
Wat fijn dat er nu eindelijk 'n diagnose is!!!
Wat zal Bockel opgelucht zijn NA de operatie!!
En JIJ OOK !!! ;D
Kan nu alleen maar helemaal goed komen!!
Lizzy
Moderator
Berichten: 74878
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door Lizzy »

Mijn hemel, zo'n grote steen in zo'n kleine hond?! :o :o :o

Tjonge jonge, wat ben ik ONTZETTEND blij dat jij naar deze DA bent gegaan en dat je het nu EINDELIJK weet! Ik snap dat je compleet opgelucht bent!!! Mijn complimenten hoor, dat je niet hebt opgegeven en naar deze DA bent gegaan!

Nou, voor vrijdag gaan we natuuuuuuurlijk ontzettend duimen dat Bockel goed door de operatie komt. Hoewel ik daar niet bang voor ben, want echt, Bockel is in goede handen daar!!!!!!!!

He, fijn! Ik vind het zo fijn voor jullie!
*Natasja*
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3629
Lid geworden op: za 03 sep 2005, 16:43
Contacteer:

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door *Natasja* »

Wat fijn dat de oorzaak nu eindelijk gevonden is, en dat er iets aan gedaan kan worden! Waarom heeft die andere dierenarts nou ook niet dit onderzoek gedaan, dat had Bockel (en jou) veel ellende bespaard. Hopelijk knapt Bockel na vrijdag snel op! Veel sterkte alvast voor de operatie.
danielle1980
5-sterren
5-sterren
Berichten: 4331
Lid geworden op: zo 09 mei 2004, 22:50
Locatie: Loerbeek
Contacteer:

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door danielle1980 »

wat goed zeg :D
ik zal duimen voor de operatie
roefus

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door roefus »

Super !!!!!!!!!!!!!!
Wat HEERLIJK dat Bockel geholpen kan worden en dat je nu weet wat er aan de hand is. :D
conleeuw
5-sterren
5-sterren
Berichten: 4131
Lid geworden op: ma 18 jul 2005, 14:12
Locatie: duiven (GLD)
Contacteer:

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door conleeuw »

zo, dat is tenminste een duidelijke diagnose, daar kan je wat mee. Ik ben deel van de duimploeg voor vrijdag ;)
Gebruikersavatar
Charlie Angel
Moderator
Berichten: 14616
Lid geworden op: vr 04 mar 2005, 17:47
Locatie: Noordoostpolder

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door Charlie Angel »

Wat ontzettend fijn dat deze da de moeite heeft genomen om verder te kijken.
Kan die arme Bockel eindelijk geholpen worden, wat zal ze opknappen na die operatie zeg! :D
Sterkte vrijdag, ik zal hard duimen! :-*
Gebruikersavatar
Pauline
5-sterren
5-sterren
Berichten: 7674
Lid geworden op: di 04 jan 2005, 10:07
Locatie: Daar waar de wijzen vandaan kwamen

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door Pauline »

Fantastisch dat er eindelijk een diagnose is! En vrijdag duim ik met de rest mee. :D
Mevroi Kruim
5-sterren
5-sterren
Berichten: 11608
Lid geworden op: wo 13 apr 2005, 20:25
Locatie: Bennekom

Re:Zieke Bockel :(

Bericht door Mevroi Kruim »

Heeeee, da's echt helemaal geweldig!
Arme arme Bockel zo'n giga-steen in zo'n klein hondje :-X
En wat een klunzen, die andere dierenartsen, dat ze dat niet eerder hebben gevonden.
Maar gelukkig dat het probleem nu bekend is!
Er wordt hier geduimd!

Re:Zieke Bockel :(

Plaats reactie