Waar barfen jullie ?

Hier kun je al je vragen, problemen en stellingen kwijt met betrekking tot het zelf samenstellen voeding.

Moderator: Lizzy

Re:Waar barfen jullie ?

Gebruikersavatar
MoniqueAppels
5-sterren
5-sterren
Berichten: 2062
Lid geworden op: zo 10 apr 2005, 12:14
Contacteer:

Re:Waar barfen jullie ?

Bericht door MoniqueAppels »

Mijn honden eten altijd buiten; weer of geen weer ;)
tieneke
5-sterren
5-sterren
Berichten: 8516
Lid geworden op: di 25 mar 2003, 20:59
Locatie: Tsjechie

Re:Waar barfen jullie ?

Bericht door tieneke »

Ben ook blij dat ze hier de grofste maaltijden buiten eten....op zondag is het visdag :Pen dat gaat er hier nogal heftig aan toe ::) ::)was net te laat toen Tinus een grote makreel in zijn laadklep had en deze eventjes uitschudde :o :o mijn benen zaten onder de spetters :-XHierna moet ik hard rennen anders veegt hij zijn bek af....aan mij dus ::) ::)
Gebruikersavatar
*Lia*
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3725
Lid geworden op: zo 21 mar 2004, 16:19
Locatie: West Brabant
Contacteer:

Re:Waar barfen jullie ?

Bericht door *Lia* »

Wij (6 Shelties) barfen buiten.Ik vind het niet zo leuk als de spetters pens o.i.d. door de kamer vliegen.Bij zeer slecht weer snij ik de pens hapklaar en geef het in de bakkies.Maar dat komt zeer sporadisch voor. ;D
Ejka
2-sterren
2-sterren
Berichten: 77
Lid geworden op: wo 13 apr 2005, 21:49

Re:Waar barfen jullie ?

Bericht door Ejka »

Bij mij eten ze buiten of in de schuur als het slecht weer is. Een is altijd eerder klaar en die gaat dan naar binnen tot de andere ook klaar is. In het begin binnen op een kleedje geprobeerd, maar een sleepte het standaard ernaast. En op vloerbedekking was dat niet fijn.
Gebruikersavatar
Madera
4-sterren
4-sterren
Berichten: 367
Lid geworden op: za 10 sep 2005, 19:36
Locatie: Zundert

Re:Waar barfen jullie ?

Bericht door Madera »

dei van mij eet altijd op t balkon, als ie t er dan naast gooit gaat nadat hij klaar is meteen de tuimslang erover en klaar!
Chezzies
3-sterren
3-sterren
Berichten: 131
Lid geworden op: za 21 aug 2004, 00:50
Locatie: Lelystad
Contacteer:

Re:Waar barfen jullie ?

Bericht door Chezzies »

Twee eten buiten in de kennel, en twee eten binnen in een eigen bench. Mochten ze buiten hebben staan kledderen met eten dan gaat de tuinslang er gelijk over.

Re:Waar barfen jullie ?

Plaats reactie