mogen katten melk ?
Moderators: koekje, pearlsofpassion
Re: mogen katten melk ?
Mee ens dat biologische melk veel lekkerder is. Maar maakt dat uit voor de kat? Het gaat toch om de lactose die er inzit en diarree kan veoorzaken, neem ik aan?
Re: mogen katten melk ?
Maar dan nog heb je het over rauwe melk, melk direct uit de koe waar nog niets aan is gedaan. Rauwe melk is een totaal ander produkt dan dat wat wij als zijnde zuivel in de winkel kopen.Helen schreef: Daar ben ik het deels mee eens. Maar wat ik in Nederland op de boerderijen waar ik geweest ben heb gezien en in Engeland is dat de melk die gemolken wordt van de koeien die in de wachttijd zitten (ivm medicatie oid) na het melken in een emmer getapt wordt (en aan de kalveren gegeven) en daar gaat een scheut van naar de katten. Rauwe, verse melk met ongetwijfeld wat room, maar voornamelijk gewoon simpelweg melk.
Ik haal mijn melk trouwens vrijwel altijd bij een biologische zuivelboerderij. Errug lekker!!! Hun yoghurt en kwark is al helemaal verrukkelijk!!!! Melk uit de supermarkt is inderdaad vrij smakeloos en 'licht' in vergelijking met de melk van de zuivelboerderij.
Re: mogen katten melk ?
Zo, heb ff op de fles gekeken en het is wel gepasteuriseerd. Maar ooh zo lekker!!
Re: mogen katten melk ?
Aan mij krijg je het op geen enkele manier verkocht ik heb het nog nooit lekker gevonden, mijn katten lusten het ook niet.Helen schreef: Zo, heb ff op de fles gekeken en het is wel gepasteuriseerd. Maar ooh zo lekker!!
Boris lust wel danio bosvruchten
-
*Robin*
- 5-sterren

- Berichten: 1055
- Lid geworden op: di 07 mar 2006, 20:23
- Locatie: Rotterdam
- Contacteer:
Re: mogen katten melk ?
Bailey eet bijna alles wat zuivel betreft alleen geen kaas. vla, yoghurt, melk, kefir, kwark, slagroom alles gaat erin 

