Daisy heeft al een aantal weken een met vocht gevuld bultje aan de binnenkant van haar rechter spronggewricht zitten. De ene keer zie je het bijna niet, de andere keer (meestal na zwaardere inspanning) zie je het heel duidelijk.
Een tijdje geleden heeft ze haar achterpoot flink gekneusd / verzwikt en waarschijnlijk is toen die slijmbeurs bij haar spronggewricht beschadigd. Eerst dacht ik dat het een hematoom was en heb ik er Arnicacompressen op gedaan. Daar werd het wel minder van, maar die zwelling kwam telkens weer terug. Toen heb ik eens zitten zoeken op internet en zo kwam ik er achter dat er op die plek slijmbeurzen zitten.
Ze heeft er geen pijn aan, ik mag er gewoon aan zitten en het voelt niet warm, dus ontstoken is het niet. Met lopen, rennen, zwemmen, etc heeft ze er ook totaal geen last van.
Zou ik haar ter ondersteuning (en ter voorkoming van erger worden) boswellia kunnen geven?
Boswellia bij dikke slijmbeurs?
Moderator: Lizzy
- Angelique
- 5-sterren

- Berichten: 27118
- Lid geworden op: ma 08 mar 2004, 21:01
- Locatie: Provincie Groningen
Re: Boswellia bij dikke slijmbeurs?
Ik denk dat het zeker geen kwaad kan.
Wat ik er even over gevonden heb is dat je het het beste na de maaltijd kunt geven, dan schijnt de opneembaarheid het meest optimaal te zijn.
Wat ik er even over gevonden heb is dat je het het beste na de maaltijd kunt geven, dan schijnt de opneembaarheid het meest optimaal te zijn.
Re: Boswellia bij dikke slijmbeurs?
Ik was er al mee begonnen. Bedankt voor het opzoeken. Ik had er al over gevonden dat als bijwerkingen incidenteel misselijkheid en diarree voorkomen, dus ik had het tot nu toe al na het eten gegeven. 
