Ja heel herkenbaar overigensFido schreef: Al vijf !!! jaar![]()
Als een hond zo vreselijk eruit ziet als wat ik zag op de eerste foto vind ik dit geen dierenarts waardig,wat een kwelling moet dat beestje hebben in al die jaren
Moderator: Lizzy
Ja heel herkenbaar overigensFido schreef: Al vijf !!! jaar![]()

Maarten Kappen, 0497-518000, http://www.dierenkliniekeersel.com. Maarten is in persoon niet tegen vers, dat scheelt alweer. Hoe meer Carnibest je koopt hoe goedkoper het wordt, v.a. 100kg is het goedkoopste dan kom je op 2,40pkg uit ipv 3,05. Ik zou jouw hondje als de sodemieter omzetten op Carnibest, als je verkooppunt geen diabetes op voorraad heeft liggen zou ik de lam/rijst (duurder maar denk ik in dit geval wel beter) versie of de natuur versie nemen en de diabetes versie laten bestellen. Net als de anderen sluit ik me aan om ook contact op te nemen met Tannetje en eventueel een andere da en niet langer meer aankijken.LilianR schreef: Ik heb hier nog een jeukstillende shampoo staan, maar dat werkt ook niet echt geloof ik. Wil t vanmiddag nog wel is proberen. Wie was nou ook al weer die andere, een man geloof ik, naast Tannetje?
Dit had ik haar ook al gemailed. Kan me hier alleen bij aansluiten. Maarten is idd niet tegen vers. Hij weet van mijn honden ook dat ze vers krijgen en heeft hier nooit iets over gezegd. Hij zei toen zelfs dat een vriend van hem ook versvoer maakt (KIVO).Cindy de Wolf schreef: Maarten Kappen, 0497-518000, http://www.dierenkliniekeersel.com. Maarten is in persoon niet tegen vers, dat scheelt alweer

Als je foto 1 aanklikt schrik je je de t*fus,de rest durfde ik niet meer te bekijkenEdwinK schreef: Ik durf eigenlijk niet eens naar de foto's te gaan kijken.
Hier ben ik het dus helemaal mee eens. Wat ik geleerd heb door Boef is dat veel DA's zich met huidproblemen geen raad weten. Er is een standaard protocol dat wordt doorlopen, dat begint bij vlooienallergie, dan mijten ed, en dan voedselallergie en vervolgens al het andere en voor al het andere bestaat eigenlijk geen oplossing, behalve allergietesten en hopen dat daar iets uit komt. Een echte diagnose wordt in dat geval dus ook niet gesteld. Het is eigenlijk: "sorry, we weten het niet."Lizzy schreef: Met alle respect voor Maarten Kappen hoor, ik vind hem een fijne en kundige DA, maar hij is niet gespecialiseerd in huidproblemen. En buiten een echte holistisch dierenarts als bijvoorbeeld Tannetje, zou ik zelf absoluut niet meer bij een 'gewone dierenarts' gaan lopen tobben.
Iemand die werkelijk gespecialiseerd is in huidproblemen bij huisdieren, is:
Dermatologie : Mevr. M.W. Vroom, dierenarts, Veterinaire Specialisten Oisterwijk, Boxtelsebaan 6, 5061 VD Oisterwijk; tel 013 - 52 85 900

Als ik me niet vergis, zijn mijn ouders met Ringo ook bij haar geweest. Een hele fijne DA.Lizzy schreef: Dermatologie : Mevr. M.W. Vroom, dierenarts, Veterinaire Specialisten Oisterwijk, Boxtelsebaan 6, 5061 VD Oisterwijk; tel 013 - 52 85 900

Toen konden ze binnen een week terecht. Maar ja, dat zal ook wel allemaal veranderd zijn.tt-tjes schreef: Is idd ook een hele fijne DA. Het enige nadeel is dat je dus 2 maanden wachttijd hebt voordat je bij haar terecht kunt.