Een vraagje over de groentenmix.
Kan dit erin verwerkt worden?
Paardenbloemblaadjes, brandnetel, radijsblaadjes? Misschien zijn er nog andere dingen die gewoon te plukken zijn en die er ook in verwerkt mogen worden.
paardenbloemblaadjes en brandnetel zijn hier meer dan genoeg te vinden. Radijsblaadjes gooi ik gewoon weg, maar...
Groentenmix
Moderator: Lizzy
-
Mevroi Kruim
- 5-sterren

- Berichten: 11608
- Lid geworden op: wo 13 apr 2005, 20:25
- Locatie: Bennekom
Re: Groentenmix
Kan allemaal maar met mate. Paardenbloemblad werkt behoorlijk vochtafdrijvend, brandnetel ook, en het zuivert het bloed (wel ff de kook erover tegen het prikken) radijs is familie van de kool dus niet te veel van geven.
Ook lekker in de mix is sterrenmuur trouwens.
Ook lekker in de mix is sterrenmuur trouwens.
Re: Groentenmix
Hartelijk dank, dan kan ik de volgende keer wat van die 'groenten' in de groentenmix doen.
Re: Groentenmix
Kauw eerst zelf op rauw 'n radijsbladje.... 8)Radijsblaadjes gooi ik gewoon weg, maar...
't schijnt wel gezond te zijn...
wanneer je 't lekker vind dan doe je het door de mix en wanneer het teveel in je mond brand dan gooi je het maar weg
Re: Groentenmix
Ik brand altijd mn handen aan radijsblad202spots schreef: Kauw eerst zelf op rauw 'n radijsbladje.... 8)
't schijnt wel gezond te zijn...
wanneer je 't lekker vind dan doe je het door de mix en wanneer het teveel in je mond brand dan gooi je het maar weg![]()
Maar ook aan brandnetels, en die zijn ook lekker

