Ze heeft het altijd redelijk goed op de lamrijst gedaan , wat is nu wijsheid ?
Ze heeft in de eerste week van de diarre ook nog kennelhoest gehad
Moderator: Lizzy




Ik heb daar al gekeken , maar wat bij mij in de buurt is verkopen ze geen Duck Therapie .Spiegeltje schreef: Hier zijn de verkooppunten:
http://www.ducknatuurvoeding.com/Duckna ... &country=2
Anja

Hoi Cathy,Cathy schreef: Ik heb daar al gekeken , maar wat bij mij in de buurt is verkopen ze geen Duck Therapie .
Is Duck Therapie een grootverschil met Carnibest dieet ?
Weet je ook per hoeveel het gaat als je bij Duck zelf besteld en wat Duck Therapie kost ?Spiegeltje schreef: Hoi Cathy,
Dat durf ik je niet te zeggen, op de website van Duck kun je de ingrediënten van Duck Therapie bekijken en die vergelijken met Carnibest dieet. Zie de volgende links:
http://www.ducknatuurvoeding.com/Duckna ... &pageid=18
http://www.ducknatuurvoeding.com/Duckna ... ecordid=10
Je kunt Duck altijd bestellen via Duck zelf, of je lokale dierenwinkel vragen het voor jou te bestellen.
Groetjes,
Anja


Volgens mij is dat normaal als je hond slecht verteerd, daarom geven mensen ook vaak kip en een beetje rijst bij diarree.Cathy schreef: Ik heb net buiten in haar onlasting zitten poeren , wat me opvalt is dat er stukken vet niet verteerd zijn !