Pups en botten

Hier kun je al je vragen, problemen en stellingen kwijt met betrekking tot het zelf samenstellen voeding.

Moderator: Lizzy

Re:Pups en botten

Lizzy
Moderator
Berichten: 74885
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re:Pups en botten

Bericht door Lizzy »

Nekken zijn geen probleem. Vleugeltjes en karkassen ook niet, maar ik denk dat het verstandig is om ze in te knippen. Overigens maakt een simpel gehaktmolentje (zelfs een handmatige) makkelijk korte metten met kippenbotjes :D!
vlcaki

Re:Pups en botten

Bericht door vlcaki »

Vraag het eens aan Werner Freund die ongeveer 60 ( of 80 )wolfpups met de hand heeft grootgebracht vanaf de leeftijd van 3 weken , en lees eens Tom Lonsdale's Raw
Meaty Bones op blz.109 hoofdstuk 6.

Lees verder alle boeken er op na over rauw voeding en kijk hoe alle schrijvers staan tegenover gemalen vlees.

Probeer ook eens te kijken naar Mech's docu over Artic wolven.

meer moet dat niet zijn, of zijn dat misschien allemaal jubelverhalen !
Laatst gewijzigd door vlcaki op di 13 apr 2004, 16:47, 1 keer totaal gewijzigd.
Janet
5-sterren
5-sterren
Berichten: 717
Lid geworden op: di 25 mar 2003, 20:38
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Re:Pups en botten

Bericht door Janet »

Kali kreeg met een week of 9 haar eerste lamsribje. Vastgehouden en geleerd haar te kluiven. En dat ging best goed hoor. Maar idd: er altijd bij blijven en rustig leren te kauwen. Gaat het niet goed, dan geen botjes geven.
tieneke
5-sterren
5-sterren
Berichten: 8516
Lid geworden op: di 25 mar 2003, 20:59
Locatie: Tsjechie

Re:Pups en botten

Bericht door tieneke »

Janet schreef: Kali kreeg met een week of 9 haar eerste lamsribje. Vastgehouden en geleerd haar te kluiven. En dat ging best goed hoor. Maar idd: er altijd bij blijven en rustig leren te kauwen. Gaat het niet goed, dan geen botjes geven.
Ik zal er zeker bij blijven de eerste tijd ;)
Het lijkt mij zo leuk straks, als hij al die verschillende soorten botten krijgt!
Kobus mocht dit niet,buiten af en toe een recreatiebot.
Gebruikersavatar
sylvia
5-sterren
5-sterren
Berichten: 8614
Lid geworden op: za 27 dec 2003, 12:34
Locatie: Sint-Annaland

Re:Pups en botten

Bericht door sylvia »

Donna kreeg met 9 weken een halve ribbenkast.......het enige wat ze ermee kon was hem een stukje verslepen
en er aan bijten zonder er zelfs een stukje vlees af te krijgen.
Het heeft nog een hele tijd geduurd voor er een intakte kippenvleugel inging,kippennekken ging wel maar das dun kraakbeen en geen bot.

AfbeeldingAfbeelding
Laatst gewijzigd door sylvia op di 20 apr 2004, 23:23, 1 keer totaal gewijzigd.
tieneke
5-sterren
5-sterren
Berichten: 8516
Lid geworden op: di 25 mar 2003, 20:59
Locatie: Tsjechie

Re:Pups en botten

Bericht door tieneke »

sylvia schreef: Donna kreeg met 9 weken een halve ribbenkast.......het enige wat ze ermee kon was hem een stukje verslepen
en er aan bijten zonder er zelfs een stukje vlees af te krijgen.
Het heeft nog een hele tijd geduurd voor er een intakte kippenvleugel inging,kippennekken ging wel maar das dun kraakbeen en geen bot.

AfbeeldingAfbeelding
Het wordt straks dus veel oefenen voor Tinus ;) ;D ;D
alies2
3-sterren
3-sterren
Berichten: 215
Lid geworden op: za 14 feb 2004, 21:14
Locatie: emmen
Contacteer:

Re:Pups en botten

Bericht door alies2 »

Hallo,
ik ben lang niet geweest. Druk, druk, druk met de pup. Maar kan het niet laten om hierop te reageren. het eerste wat Shamook deed toen ze binnen kwam was knagen op een kalfsrib. Die liggen hier her en der in de huiskamer als recreatiebot. Om op te eten zijn we begonnen met kippenekjes en -vleugels. later ook lamsribbetjes. Een lamsrib is een keer fout gegaan: een stukje ging tussen haar boventanden zitten. We blijven er dus wel altijd bij als er bot gegeten wordt.
Dit is wel zo ongeveer wat ze tot nu toe gekregen heeft, ze is nu 12 weken.
Alies

Re:Pups en botten

Plaats reactie