Bloedneus

Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Re: Bloedneus

Lizzy
Moderator
Berichten: 74878
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re: Bloedneus

Bericht door Lizzy »

Ja. Heel veel sterkte met haar :-*.
Gebruikersavatar
Sonja
5-sterren
5-sterren
Berichten: 4182
Lid geworden op: do 27 mar 2003, 17:24
Locatie: Breda

Re: Bloedneus

Bericht door Sonja »

Ik duim dat ze, wat het ook is, er voorlopig niet al te veel last van zal hebben. En dat kan ook heel goed hoor. Boef leeft tenslotte ook al 2 1/2 jaar met iets in haar neus dat er niet thuis hoort.
jantjehermien
3-sterren
3-sterren
Berichten: 184
Lid geworden op: wo 11 okt 2006, 21:24

Re: Bloedneus

Bericht door jantjehermien »

Ogh wat sneu voor je hond.Wil je veel sterkte wensen. :-* :-*
anja247
2-sterren
2-sterren
Berichten: 54
Lid geworden op: za 18 nov 2006, 19:51
Locatie: Delft
Contacteer:

Re: Bloedneus

Bericht door anja247 »

Gaat al weer een stuk beter met Kelly - ze was een paar dagen beteuterd en wou niet eten, kwam veel vieze troep uit haar neus. Ze was gewoon een zielig hoopje hond. Het lijkt nu even opgedroogd, komt nog kleine beetjes uit maar ze is schoner dan ons kat, je merkt het dus nauwelijks.

Gisteren kreeg ze haar hum weer terug, vrolijk als altijd en in de middag toen we gingen wandelen, werd een slapende eend weer het water opgejaagd (ja daar horen ze nu eenmaal volgens Kelly!) en kon ze weer met ieder mannetjeshond flirten (loops, tja. 5 of 15 ze is even wulps). Ze wou zelfs weer wat eten!!!

Ergens loopt een verdwaasde kat rond op zoek naar haar extra levens...
Met Kelly gaat het voorlopig goed  :D :D
Volgens mij gaat ze nog lekker lang mee!
Gebruikersavatar
Sonja
5-sterren
5-sterren
Berichten: 4182
Lid geworden op: do 27 mar 2003, 17:24
Locatie: Breda

Re: Bloedneus

Bericht door Sonja »

Fijn dat het weer lekker gaat met Kelly.
En ja, als het een tumor is dan kan het ineens hard gaan, maar het hoeft dus niet. Als jij het idee hebt dat ze al geruime tijd iets in haar neus heeft zitten vanwege dat snurken, dan kan het natuurlijk heel goed zijn dat het iets is dat zich maar langzaam ontwikkelt.
De symptomen die ze de afgelopen dagen heeft gehad duiden dan denk ik wel op een ontsteking. Bij Boefje helpt colloïdaal zilver redelijk goed om die ontstekingen te beheersen. Misschien is dat een idee om te geven als ze er weer last van mocht krijgen?
anja247
2-sterren
2-sterren
Berichten: 54
Lid geworden op: za 18 nov 2006, 19:51
Locatie: Delft
Contacteer:

Re: Bloedneus

Bericht door anja247 »

Dit ken ik helemaal niet... hoe gebruik je het, hoe werkt het, waar kan je het vinden  ???
Sonja schreef: Bij Boefje helpt colloïdaal zilver redelijk goed om die ontstekingen te beheersen. Misschien is dat een idee om te geven als ze er weer last van mocht krijgen?
Gebruikersavatar
Sonja
5-sterren
5-sterren
Berichten: 4182
Lid geworden op: do 27 mar 2003, 17:24
Locatie: Breda

Re: Bloedneus

Bericht door Sonja »

Ik haal CZ gewoon hier bij de apoteek.
In het voorjaar had Boef op een gegeven moment een behoorlijke ontsteking waar ze ook echt ziek van was. De antibioticakuur sloeg wel direct aan en binnen een dag knapte ze weer op, maar toen de kuur was afgelopen kwamen binnen 2/3 dagen de klachten weer net zo hard terug. Ik heb direct opnieuw een kuur gehaald met een dubbele dosis en een dubbele lengte. Zelfde verhaal: zodra de kuur was afgelopen kwamen de klachten terug. De da opperde toen dat ze dan misschien maar beter permanent op de ab kon, maar ik was wel erg bang voor resistentie. Na afloop van een derde kuur (bij elkaar heeft ze zo'n 2 maanden op ab gestaan) ben ik toen overgestapt op CZ. Ik heb er op internet zowel gunstige als minder gunstige dingen over gelezen (zie ook de links hierboven), maar die heb ik over homeopathie ook gelezen en daar heb ik tenslotte ook gunstige ervaringen mee. Dus heb ik besloten het te proberen. Boefje staat nu sinds half mei op CZ en de ontstekingen in haar neus zijn niet helemaal weg, maar ze is er niet ziek van en ze vlammen niet meer zo op als wanneer ik niks geef. En met ab gingen ze dus ook niet helemaal weg.
conleeuw
5-sterren
5-sterren
Berichten: 4131
Lid geworden op: ma 18 jul 2005, 14:12
Locatie: duiven (GLD)
Contacteer:

Re: Bloedneus

Bericht door conleeuw »

that's the Kelly we know and love, gewoon weer terug van bijna weggeweest :D

Re: Bloedneus

Plaats reactie