Volgens mij is het het handigst om deze link door te nemen:
http://www.barfplaats.nl/forum/index.ph ... 448.0.html
En als je in het weekend begint met verse/rauwe voeding en door de weeks brokken: dan zou ik zeker uit kijken met wat voor vleesbot je geeft. Ik vind grote vleesbotten van grote dieren echt ongeschikt om te geven in combinatie met brokken. Die zou ik er dus tot zeker in maart uitlaten en ik zou je aanraden je te beperken tot het geven van kippen en eendennekken als vleesbot.
Nou, qua percentages hoef je nog nergens rekening mee te houden, wanneer je nog 5 dagen per week brokken voert. Je kunt dus bijv. in het weekend geven:
Zaterdag: Pens met groentemix (of een restje gekookte groente van je eigen maaltijd. Geen prei en ui) en een paar kippennekjes.
Zondag: Lamsvlees of kopvlees met wat groente en eendennekjes.
In de tussentijd heb je ruimschoots de tijd om je in te lezen en een menu te maken. Van ingredienten waar je goed aan kunt komen. En dan zou je bijv. 40% a 50% vleesbot, 10% groente, 15% a 20% orgaanvlees zoals lever, hart, nier en pens en de rest spiervlees en bijv. 1 keer per week een maaltijd vette vis (zalmkop of sardientjes of makreel ofzo).
Je zou 2% van haar lichaamsgewicht aan voer kunnen geven. Dus stel ze weegt 15 kilo, dan zou je haar 300 gram rauwe voeding per dag kunnen geven. En dan geef je bijv. 150 gram pens of vlees, 100 gram kippennek of eendennek en bijv. 50 gram groente. Om te beginnen, in het weekend.
De rest zul je zelf uit moeten rekenen. De rekenhulp is daarbij een handig middel! Die vind je hier:
http://www.barfclub.nl/index.php?option ... &Itemid=48