beloning/training spul

Hier kun je al je vragen, problemen en stellingen kwijt met betrekking tot het zelf samenstellen voeding.

Moderator: Lizzy

Plaats reactie

beloning/training spul

serradomar
3-sterren
3-sterren
Berichten: 101
Lid geworden op: do 19 feb 2004, 15:48
Locatie: Bourtange
Contacteer:

beloning/training spul

Bericht door serradomar »

Hoi,

Nu we helemaal op vlees zitten met de honden vraag ik me af wat ik tussendoor kan geven als belonings/trainings snoepje. Toen we brokken voerden nam ik altijd een handvol brokjes in mijn broekzak als ik ging trainen of wandelen maar ik zie mezelf niet met een broekzak vol kippennekken/eendagskuikens lopen de hele dag.... ;D
Hoe doen jullie dat ?
Wat is een verantwoord vleessnoepje om mee te trainen ? Het moet klein zijn, niet al te vies in een broekzak en wel in een vleesmenu passen.

Graag jullie advies !!!

groetjes marit
Gebruikersavatar
Nitus
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3846
Lid geworden op: ma 23 feb 2004, 15:08
Locatie: Gorssel
Contacteer:

Re:beloning/training spul

Bericht door Nitus »

Kijk hier even, daar worden er een heleboel tips en links gegeven voor belonings spul :): http://www.barfplaats.nl/forum/viewforu ... 61;start=0
Timmy

Re:beloning/training spul

Bericht door Timmy »

serradomar schreef: Wat is een verantwoord vleessnoepje om mee te trainen ? Het moet klein zijn, niet al te vies in een broekzak en wel in een vleesmenu passen.

Lever in de oven drogen. Als je ze van te voren klein snijdt, heb je ideale snoepjes om te trainen. Ik gebruik het overigens niet zelf voor Timmy. Ik heb het van horen zeggen :)

Gr.
Linda
Laatst gewijzigd door Timmy op di 27 apr 2004, 14:16, 1 keer totaal gewijzigd.
casangio

Re:beloning/training spul

Bericht door casangio »

Hoi,


Ik geef ze soms een minuscuul stukje kaas of een stukje rijstwafel. Op rijstwafel zijn ze dol op.

Maar ik moet er wel bij vermelden. Ik train niet zoveel met de honden.

groetjes, alma
Marion
5-sterren
5-sterren
Berichten: 610
Lid geworden op: za 03 apr 2004, 18:08
Locatie: Breda
Contacteer:

Re:beloning/training spul

Bericht door Marion »

ik heb net nog koekjes gebakken:
+/- 150 gr bloem
+/- 150 ml melk
1 rauw ei
snufje zout
bakje kant en klaar vers vlees (smaak lam en rijst)------- maar dit kan je ook vervangen door alles wat je maar wilt, bv lamshart of ander vlees.

dit goed mixen, afbakken in de over, en in klein hapklare brokjes breken ;D

Door Tommie zijn ze goedgekeurd :P
Peet
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1909
Lid geworden op: ma 26 jan 2004, 15:39

Re:beloning/training spul

Bericht door Peet »

...en gehoorzaam dat Tommie in ene is!!! ;D
Elvira
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1027
Lid geworden op: za 31 jan 2004, 19:14
Locatie: Rucphen
Contacteer:

Re:beloning/training spul

Bericht door Elvira »

Ik heb laatst cake gemaakt van sardientjes, wat bloem, ei, knoflook en parmezaanse kaas en wat water om het was smeuiger te maken. Ik gebruik het recept voor levercake en vervang de lever door 2 blikjes sardientjes, maar dat is wat droger, je kan ook wat melk toevoegen, maar ik had geen melk in huis, dus heb ik maar wat water gepakt. Het stinkt een uur in de wind en hij vindt het heerlijk. Nadeel : beperkt houdbaar buiten vriezer (ik vries het in en haal er wat uit voor de training) en niet echt schoon in je zak (ik doe het in een buiktasje), maar voor het bos (als beloning als hij komt) gebruik ik eerlijk gezegd mini-markiesjes :-[ Als iemand iets echt schoons (wat ik in m'n broekzak kan doen) weet, houd ik me aanbevolen.
Elvira
Gebruikersavatar
Ivonne
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1917
Lid geworden op: zo 25 mei 2003, 12:04

Re:beloning/training spul

Bericht door Ivonne »

van die gedroogde visjes die voor katten verkocht worden.

Gedroogde lever heb ik een keer gemaakt, de hond is er dol op maar wij stonken het huis uit..... wat een lucht :-X
Anna Penta
5-sterren
5-sterren
Berichten: 712
Lid geworden op: wo 10 mar 2004, 18:27

Re:beloning/training spul

Bericht door Anna Penta »

ik vind die gedroogde pensstaafjes etc. van bandit wel wat. Heb ruim een week geleden om een prijslijst gevraagd maar nog niets gehoord. Zal nog een herinnering sturen. Ze kunnen worden opgestuurd en volgens mij kun je ze in stukjes knippen. Vult perfect het vleesdieet aan en is een gezonde snack.
yalla

Re:beloning/training spul

Bericht door yalla »

Ik geef Rodiworst of kaas of leverworst, maar ook gewoon Frolic hoor. Jij eet toch ook wel eens bij de friettent, waarom je hond dan niet?
~anna~
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1387
Lid geworden op: zo 09 nov 2003, 22:13
Locatie: Brabant
Contacteer:

Re:beloning/training spul

Bericht door ~anna~ »

Mijn voorkeur gaat uit naar zachte voertjes bij de training en dat lukt me nooit als ik het zelf maak.
Truus
5-sterren
5-sterren
Berichten: 5743
Lid geworden op: wo 20 aug 2003, 21:56
Locatie: Brabant

Re:beloning/training spul

Bericht door Truus »

Als beloning geef ik ook wel eens een lekker brokje hoor. Je moet daar niet te streng in zijn of het wel of niet gezond is vind ik. Als het maar werkt.
Stukjes kaas vinden ze hier ook helemaal te gek.
Ordell

Re:beloning/training spul

Bericht door Ordell »

Ik beloon met mijn stem. Eten krijgt ie thuis.... ;)
~anna~
5-sterren
5-sterren
Berichten: 1387
Lid geworden op: zo 09 nov 2003, 22:13
Locatie: Brabant
Contacteer:

Re:beloning/training spul

Bericht door ~anna~ »

En lekker varieren gerookte kipfilet,stukjes pannenkoek,Rodieworst,kaas,kalkoenrollade en als ze het dan nog niet doen >:( :o ;D

Re:beloning/training spul

Plaats reactie