[quote="carnivora"]
Mijn hond eet de laatste tijd erg slecht en is heel mager geworden, echt ingevallen. Hij was altijd al schraal maar nu echt mager. Ik geef hem normaal CB en Barf maar dat weigert hij te eten

. Ik heb nu energique gekocht en dat gaat er nu 2 dag in. (Jeeh) alleen nu staat erop de zak dat per 5 kilo gewicht je 4 schijfjes moet geven. Ik voer hem 2 keer per dag dus dat zou uitkomen op 2 schijfjes per maaltijd. Ik vind dit zo verschrikkelijk weinig. (Tyler weegt nu 5,1 kilo en i erg mager ik had hem met veel moeite op 5,6 gekregen en dan is hij nog superslank)
Maar nu vroeg ik me af, in deze zak zitten van die kleine rondjes maar je heb ook van die driehoekige schijven. Zouden ze dat gewicht bedoelen? Ik is het echt maar zo weinig per dag.
Ik voer normaal op het oog maar ik had nu de gedachte om het langzaam op te bouwen. Die 2 kleine burgertjes eet hij wel op en ik ben bang dat als ik hem meer geef in 1 keer dat hij weer dichtklapt.
Doe ik het nou goed met de burgers/schijfjes whatever dingetjes?
[/quote]
De grote schijven zijn 100 gram per stuk, dus dat zou weer wat veel worden voor je hond van 5 kilo. Wat de verpakking aangeeft zijn slecht richtlijnen. als jouw hond te mager is en hij odet het goed op de hoeveelheid die je nu voert, dan houden zo. Voeren op het oog/gevoel is beter dan voeren naar richtlijntjes. Goed beschouwd doe je het nu dus goed.