Wicka krijgt CB, HB en smuldier en toch zag ik dat ze op haar voortandjes wat tandplak had. Dat heb ik er afgepeutert maar ik verbaasde mij er toch over omdat ze goed voer krijgt en ook iedere dag wat te knagen.
Is het zo dat de ene hond er gevoeliger voor is dan de andere en wat kan ik er tegen doen?
KVV en toch een beetje tandplak
Moderator: Lizzy
Re: KVV en toch een beetje tandplak
Wat geef je haar te knagen? Ik zou zeker proberen om 1 keer per week een stuk pens of flink stuk kopvlees te geven en bijv. 2 keer per week vleesbot/karkas. En als dat niet helpt, ben ik bang dat je maar 1 ding kunt doen: poetsen.
Re: KVV en toch een beetje tandplak
Pim hier heeft ondanks zijn ribben/lappen pens/spiervlees ook nog steeds tandplak/steen.
Hij is er dus gewoon gevoeliger voor dan Chasey, die heeft amper wat.
Hij is er dus gewoon gevoeliger voor dan Chasey, die heeft amper wat.
Re: KVV en toch een beetje tandplak
Hier hebben de twee dames [5 en 10 jaar] tandsteen op hun kiezen en Spike [11 jaar] die zijn eten naar binnen slurpt, nooit kauwt of kluift heeft een parelwit gebit zonder aanslag, zijn tandvlees ziet er ook prachtig uit. Schiet mij maar lek 
Re: KVV en toch een beetje tandplak
Hmm ja ik begrijp het, ik zal wat meer karkas of vlees bot geven. Ik begin met nekjes lijkt mij.....


