[quote="Lizzy"]
Het hangt er ook een beetje vanaf wat je geeft. Schapenvet zou ik dus niet toevoegen. Dat voegt letterlijk niks toe. Ik heb naar je menu gekeken en als dat is wat je voert: dan ziet dat er prima uit. Ik zou gewoon even door gaan met voeren, desnoods wat extra visolie geven en het voor de rest even aankijken. Het klinkt heel gek maar ik zie toch vaker honden die een soort van ontgiftingsproces doormaken, ook al aten ze voorheen kvv.
[/quote]
Ze krijgen echt het menu.. alleen de kalkoennekken heb ik nog niet... met een beetje geluk kan Cindy die over twee weken voor me meenmen!
Ik ga door met dit menu en kijk gewoon even wat er gebeurt!! Kwam vandaag, na werk binnen en rook een sterke hondenlucht, terwijl ze dat normaal niet hebben

misschien is het inderdaad ontgiften?!
De visolie koop ik in ieder geval en ik ben me nu aan het verdiepen in de chlorella... als de helft waar is van wat ze zeggen dat het doet... dan ben ik onder de indruk!