Het is toch onbegrijpelijk dat dat vliegtuig zeer waarschijnlijk uit de lucht is geschoten
Wat een malloten.... Echt vreselijk en niet te bevatten.... Je familie zou erin zitten
Niet voor te stellen dat mensen elkaar dit aandoen.
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke


Het is oorlogstijd daar - dat kun je je niet indenken als je hier zit... het is nu nog zomer maar deze onrust/oorlog houdt niet binnen een paar maanden op, die mensen daar hebben helemaal niks..kakocavi schreef: Erg naar allemaal. Aangezien de meeste doden nog 'heel' zijn zullen ze misschien nog hebben geleefd toen ze naar beneden vielen. Ik moet er niet aan denken hoe die mensen zich moeten hebben gevoeld.
Mensen daar scharrelen nu ook tussen de brokstukken en lijken door om lekker wat spullen en bagage te jatten van de doden. Wat een laaghartig excuus voor een mens ben je dan.

ja triestVivianneb schreef: Het is oorlogstijd daar - dat kun je je niet indenken als je hier zit... het is nu nog zomer maar deze onrust/oorlog houdt niet binnen een paar maanden op, die mensen daar hebben helemaal niks..
Dat zegt niets over laaghartigheid, dat zegt iets over de overlevingsstatus waarin die mensen verkeren.
Dat is.Vivianneb schreef: Het is oorlogstijd daar - dat kun je je niet indenken als je hier zit... het is nu nog zomer maar deze onrust/oorlog houdt niet binnen een paar maanden op, die mensen daar hebben helemaal niks..
Dat zegt niets over laaghartigheid, dat zegt iets over de overlevingsstatus waarin die mensen verkeren.
Tsja. In oorlog is kennelijk alles geoorloofd. Er gebeuren ergere dingen in oorlogen, en in vredestijd trouwens ook. Dat weet ik, maar ik blijf me verbazen over het gemak waarop de mens zijn vernislaagje van beschaving afwerpt bij de eerste de beste gelegenheid die zich voordoet. En dan meteen ook maar paspoorten gaat rapen, zodat de kans op identificatie van de doden nog kleiner wordt. Alles voor de eigen winst. De meeste mensen zijn uieindelijk niets meer dan grootheidswaanzinnige dieren.Vivianneb schreef: Het is oorlogstijd daar - dat kun je je niet indenken als je hier zit... het is nu nog zomer maar deze onrust/oorlog houdt niet binnen een paar maanden op, die mensen daar hebben helemaal niks..
Dat zegt niets over laaghartigheid, dat zegt iets over de overlevingsstatus waarin die mensen verkeren.
Yup -kakocavi schreef: Tsja. In oorlog is kennelijk alles geoorloofd. Er gebeuren ergere dingen in oorlogen, en in vredestijd trouwens ook. Dat weet ik, maar ik blijf me verbazen over het gemak waarop de mens zijn vernislaagje van beschaving afwerpt bij de eerste de beste gelegenheid die zich voordoet. En dan meteen ook maar paspoorten gaat rapen, zodat de kans op identificatie van de doden nog kleiner wordt. Alles voor de eigen winst. De mens is uieindelijk niets meer dan een grootheidswaanzinnig dier.
De mens is egoistisch en er alleen op gericht om te overleven. Daarom zit jij nu achter je laptop en hang je niet ergens in een bos te brullen en besjes te zoeken...kakocavi schreef: Tsja. In oorlog is kennelijk alles geoorloofd. Er gebeuren ergere dingen in oorlogen, en in vredestijd trouwens ook. Dat weet ik, maar ik blijf me verbazen over het gemak waarop de mens zijn vernislaagje van beschaving afwerpt bij de eerste de beste gelegenheid die zich voordoet. En dan meteen ook maar paspoorten gaat rapen, zodat de kans op identificatie van de doden nog kleiner wordt. Alles voor de eigen winst. De meeste nensen zijn uieindelijk niets meer dan grootheidswaanzinnige dieren.
En hierop ook yup...eelke schreef: Ben nu wel heel benieuwd ook hoe nu verder in de wereld. Wat dit weer voor gevolgen gaat hebben.
De mens is egoistisch en er alleen op gericht om te overleven. Daarom zit jij nu achter je laptop en hang je niet ergens in een bos te brullen en besjes te zoeken...![]()