Mag ik jullie voorstellen : Poekie

Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

Plaats reactie

Mag ik jullie voorstellen : Poekie

tomcat
3-sterren
3-sterren
Berichten: 125
Lid geworden op: za 09 jun 2012, 18:33

Mag ik jullie voorstellen : Poekie

Bericht door tomcat »

Na de dood van onze Tom afgelopen juni hadden we echt even tijd nodig om het verlies een plekje te geven.  Ons huis was ons huis niet meer zonder Tom.  We zijn nu ruim 4 maanden verder en pas nu had ik weer het gevoel genoeg ruimte in mijn hart te hebben om van een nieuwe kat te kunnen houden.  Sinds 2 weken huppelt er dan ook een vrolijk, speels en brutaal klein rood-wit gestreept katertje door ons huis. Onze Poekie is nu bijna 10 weken oud, spint de hele dag en wil maar 1 ding zo dicht mogelijk bij "zijn mensen" zijn.  Hij heeft daarnaast een grote voorliefde voor de koelkast,  dat zijn dagelijkse verse hap daar 4 keer daags uit komt  had hij heel snel door  :biggrin2:
Hoewel we Tom nog steeds missen, is het heerlijk om nu Poekie om ons heen te hebben. Ook Poekie is weer een kat met personality, voor niks en niemand bang en hoe meer kinderen er rondhuppelen in ons drukke gezin, hoe leuker hij het vindt. Wij gaan er met zijn allen dus maar eens ongegeneerd van genieten  :kitty:
Borke
5-sterren
5-sterren
Berichten: 8609
Lid geworden op: vr 03 sep 2004, 17:12
Contacteer:

Re: Mag ik jullie voorstellen : Poekie

Bericht door Borke »

Wat leuk!
Heb je ook een fotootje van de kleine boef?
Gebruikersavatar
-Saskia-
5-sterren
5-sterren
Berichten: 5403
Lid geworden op: ma 16 jan 2006, 20:46
Locatie: Den Haag

Re: Mag ik jullie voorstellen : Poekie

Bericht door -Saskia- »

Pics or it didn't happen.  :biggrin2:

Hoi Poekie.  :)
Anne in Zweden
5-sterren
5-sterren
Berichten: 14095
Lid geworden op: wo 29 jul 2009, 13:47

Re: Mag ik jullie voorstellen : Poekie

Bericht door Anne in Zweden »

Hartverwarmend hè, zo'n klein kleutertje in huis nadat je een groot verlies te verwerken hebt gehad! Ik heb zelf in drie jaar tijd twee katten verloren (zijn gewoon verdwenen, nooit meer teruggevonden) en mijn eigen ervaring is dat het leven pas weer echt leuk werd nadat er een nieuwe kat was gekomen. Ik hoop dat Poekie en jullie heel veel plezier zullen hebben met elkaar!
Gebruikersavatar
dien
3-sterren
3-sterren
Berichten: 185
Lid geworden op: ma 29 jul 2013, 09:02
Locatie: winschoten

Re: Mag ik jullie voorstellen : Poekie

Bericht door dien »

Veel geluk samen!
Ike
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3004
Lid geworden op: ma 18 apr 2005, 15:11

Re: Mag ik jullie voorstellen : Poekie

Bericht door Ike »

Veel plezier met Poekie  :)
keetje
5-sterren
5-sterren
Berichten: 4343
Lid geworden op: vr 24 aug 2007, 16:12
Locatie: Ermelo, gelderland

Re: Mag ik jullie voorstellen : Poekie

Bericht door keetje »

Fijn, weer poezenleven in huis. Tom in je hart, dus is er weer een plekje vrij op je schoot en in huis.
Heel veel geluk met Poekie.  :)

Re: Mag ik jullie voorstellen : Poekie

Plaats reactie