HELP : teen/ voet zolen laten los

Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Plaats reactie

HELP : teen/ voet zolen laten los

Gebruikersavatar
ilonavg
1-ster
1-ster
Berichten: 9
Lid geworden op: ma 30 jan 2006, 13:02
Locatie: Den Bosch

HELP : teen/ voet zolen laten los

Bericht door ilonavg »

We hebben een nieuw bully meisje in huis van bijna 9 maanden jong
We zijn echt heel gelukkig met haar, het is een schat.

Echter heeft ze ineens last van kapotte teen / voetzolen
Het lijkt haast wel alsof deze loslaten. Ze heeft er duidelijk veel last van met lopen op harde ondergrond, en ook opstaan uit de bench geeft veel pijn.

Heeft iemand ervaring hiermee?

Ik las over verschillende behandelingen:
- weken in Biotex groen
- jodiumtinctuur
- berkenteerolie
- tea tree zalf
- honingzalf

Hoop dat iemand wat tips heeft hoe ik kleine Rosie zo spoedig mogelijk weer op haar gezonde pootjes heb!

Groetjes,
Ilona & Rosie
Lizzy
Moderator
Berichten: 74893
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re: HELP : teen/ voet zolen laten los

Bericht door Lizzy »

Ik zou naar de dierenarts gaan en me eventueel zelfs door laten sturen naar een dermatoloog. Zelf blijven rommelen heeft denk ik geen zin. Totaal niet hetzelfde natuurlijk maar ik had een kat met loslatende voetzolen. Dat was plasmacellulaire pododermatitis. Ik weet niet hoe zich dat bij honden uit, maar ja, ik denk dat dit serieus genoeg is om goed uit te laten zoeken.
Gebruikersavatar
ilonavg
1-ster
1-ster
Berichten: 9
Lid geworden op: ma 30 jan 2006, 13:02
Locatie: Den Bosch

Re: HELP : teen/ voet zolen laten los

Bericht door ilonavg »

Woensdag hebben we een afspraak bij de dierenarts, er was helaas niet eerder plek bij onze eigen arts :(
Zal direct vragen bij twijfel voor de doorverwijzing naar een dermatoloog.

Ik wilde een foto toevoegen om te laten zien wat er nu precies aan de hand is, maar krijg het niet voor elkaar..

Re: HELP : teen/ voet zolen laten los

Plaats reactie