Qinou

Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

Plaats reactie

Qinou

jon
5-sterren
5-sterren
Berichten: 595
Lid geworden op: do 04 aug 2005, 17:51

Qinou

Bericht door jon »

In het topic "Zonder hond" heb ik het al genoemd. We hebben een nieuwe aanwinst in ons gezin. De kleine Qinou, nu krap 7 maanden oud. Een heerlijke doerak met wie ik de eerste weken telkens tig keer per dag naar buiten ging voor plas en poep maar iets doen ho maar. Wel op de krant op het balkon en een heel enkel ongelukje in huis. Opeens viel het kwartje en toen was het ook met de krant gedaan. Wel keurig elke nacht zonder een kik doorslapen. Alleen blijven gaat nog moeilijk maar sinds vorige week lukt het af en toe een half uurtje in de bench zodat ik snel een boodschap kan doen. In ons vakantiehuisje ben ik vaak heel kort even weg en dat lijkt nu z'n vruchten af te werpen. Verder is ie lief, aandoenlijk, en luistert hij al erg goed.

Wat vooral tegenviel was het oppassen op mijn kleinzoon van nog geen twee in combinatie met het opvoeden van Qinou. Maar nu hebben we de oppasdagen wat geminderd, tijdelijk want volgend jaar komt er als het goed gaat een kleinkind bij.

Ik geniet met volle teugen van het wandelen en spelen met dit kleine mannetje. Het bos ligt een paadje van ons vakantiehuisje af en het is heerlijk om te zien hoe sociaal hij is met andere honden en mensen. Lhak Pa kon eigenlijk niet goed los lopen want hij was altijd angstig en hield niet zo van zijn soortgenoten, maar Qinou laat ik al wel los en die blijft keurig bij me (in ieder geval zolang ik de snoepjes in mijn hand heb).

Ben niet zo handig met de computer maar zoonlief heeft even een fotootje in mijn onderschrift gezet.
Anne in Zweden
5-sterren
5-sterren
Berichten: 14095
Lid geworden op: wo 29 jul 2009, 13:47

Re: Qinou

Bericht door Anne in Zweden »

Wat een dotje! Heel veel geluk en plezier met elkaar!
Tanna
5-sterren
5-sterren
Berichten: 4076
Lid geworden op: za 17 dec 2005, 11:13

Re: Qinou

Bericht door Tanna »

Wat een leukerdje!
Gebruikersavatar
- pien -
5-sterren
5-sterren
Berichten: 6555
Lid geworden op: wo 21 dec 2005, 15:11

Re: Qinou

Bericht door - pien - »

Wat een leukerd! Heel veel geluk met elkaar :)
Gebruikersavatar
doranto
5-sterren
5-sterren
Berichten: 8670
Lid geworden op: di 12 jul 2011, 11:08
Locatie: N.Brabant

Re: Qinou

Bericht door doranto »

Wat een leukerd is hij! :smitten:
Heel veel plezier en geluk samen!
Lizzy
Moderator
Berichten: 74877
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re: Qinou

Bericht door Lizzy »

Echt een schatje, Qinou :smitten:

Heel veel plezier en geluk met dit knappe mannetje :-*
Gebruikersavatar
Kaio
5-sterren
5-sterren
Berichten: 10250
Lid geworden op: za 20 aug 2005, 12:01
Locatie: Duitsland

Re: Qinou

Bericht door Kaio »

Leuk hoor!

Heel veel plezier en geluk samen met dit kleintje
Gebruikersavatar
Charlie Angel
Moderator
Berichten: 14616
Lid geworden op: vr 04 mar 2005, 17:47
Locatie: Noordoostpolder

Re: Qinou

Bericht door Charlie Angel »

Wat leuk zeg, heel veel geluk en plezier met elkaar!
Gebruikersavatar
Radja
5-sterren
5-sterren
Berichten: 3612
Lid geworden op: ma 01 jul 2013, 18:53
Locatie: Deventer

Re: Qinou

Bericht door Radja »

Aaaaaah wat een lekker ding :smitten: :smitten:

Re: Qinou

Plaats reactie