GVS

Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Plaats reactie

GVS

Gebruikersavatar
me and my boys
5-sterren
5-sterren
Berichten: 12414
Lid geworden op: ma 06 nov 2006, 11:42
Contacteer:

GVS

Bericht door me and my boys »

Vinnie, 14 1/2 jr heeft gvs......zijn ogen draaien dag en nacht.....
Zou ik hem reisziekte pilletjes kunnen geven?
Anne in Zweden
5-sterren
5-sterren
Berichten: 14098
Lid geworden op: wo 29 jul 2009, 13:47

Re: GVS

Bericht door Anne in Zweden »

me and my boys schreef: zo 18 jul 2021, 16:51 Vinnie, 14 1/2 jr heeft gvs......zijn ogen draaien dag en nacht.....
Zou ik hem reisziekte pilletjes kunnen geven?
Arme man... Geen idee of zulke pilletjes iets kunnen doen. Ik zou hem in ieder geval lekker donker ergens neerleggen, waar het rustig is. En misschien wat okugest geven, voor het geval hij misselijk is? Dat kan in ieder geval geen kwaad.

Sterkte! :-*
Lizzy
Moderator
Berichten: 74906
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re: GVS

Bericht door Lizzy »

Ik zit te kijken naar de reistabletten van VSM. Daar zitten best een aantal middelen in waarvan ik denk dat ze zouden kunnen werken. Maar misschien zijn er wel homeopathische middelen die veel beter toepasbaar zijn. Dat zou je bij iemand als Sita de Munnik bijv. na kunnen vragen. Reguliere reistabletten durf ik niks over te zeggen. Dat zou ik alleen in overleg met de dierenarts doen.
Siberienne
5-sterren
5-sterren
Berichten: 9653
Lid geworden op: za 09 jul 2016, 15:17
Contacteer:

Re: GVS

Bericht door Siberienne »

Ik heb gisteren even gegoogeld op primatour maar op zich zijn die tabletten nooit echt op honden getest, werden ze vroeger wel gebruikt tegen misselijkheid met wisselend resultaat.
Nu is er in dezelfde categorie middelen cerenia tegen misselijkheid. Dat is voor honden ontwikkeld en ik neem aan dat al zoiets van de dierenarts gekregen hebt?

Re: GVS

Plaats reactie