Stinkende adem

Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Plaats reactie

Stinkende adem

Ema
2-sterren
2-sterren
Berichten: 85
Lid geworden op: wo 18 sep 2013, 15:12
Locatie: Zuid Holland

Stinkende adem

Bericht door Ema »

Hoi allemaal,

Sinds paar weken heb ik een nieuw hond er bij. Lilo is een teefje Border Collie van 17 maanden.
Ze was ondervoed toen ze bij ons kwam , was iets onder 7 kg. Nu is ze over 11 kg en de dierenarts zegt dat ze waarschijnlijk rond 13 gaat wegen. Ze is klein voor een Border.
Toen ze bij ons kwam heb ik haar direct op KVV gezet en probiotica. Binnen week was haar ontlasting goed en ze had niet veel moeite met overstap.
Wat me wel opvalt dat ze enorm uit haar bek stinkt. Haar drollen ruiken ook enorm. Ze poept weinig, het zijn " mooie" drollen. Het ruikt veel sterker dan mijn ander hond die stuk groter is en meer poept.
Ik voer Tammenga, KB, Haaksbarf, Darf, Barfmenu, Daily meet . Krijgt 550g per dag in 2 porties.
Daarnaast maak ik wekelijks zelf een mix van verschillende groenten zoals hier op de forum beschreven staat.
Haar tanden zien er mooi uit.
Nu vraag ik me af waardoor dit zou kunnen komen. Medisch lijkt ze verder ok , ze moet nog wat aankomen, is een paar weken geleden nagekeken door DA.
Zou ze toch nog moeten wennen aan vlees of kan de ondergewicht een rol spelen? Is er iets aan te doen?
Lizzy
Moderator
Berichten: 74878
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re: Stinkende adem

Bericht door Lizzy »

Zou het niet uit de maag komen? Ik denk gelijk aan gember dat je haar zou kunnen geven. Geraspt. Maar verder denk ik echt dat dit een kwestie is van tijd. Da het vanzelf goed komt. Ze komt van ver he!
Ema
2-sterren
2-sterren
Berichten: 85
Lid geworden op: wo 18 sep 2013, 15:12
Locatie: Zuid Holland

Re: Stinkende adem

Bericht door Ema »

Dank je wel Lizzy,
Misschien ben ik inderdaad wat ongeduldig :-[ .
Ik wil zo graag dat ze het goed doet, en dat doet ze ook.
Gember ga ik proberen, ze lust alles gelukkig.

Re: Stinkende adem

Plaats reactie