Wie kan mij helpen ???

Hier kun je al je vragen, problemen en stellingen kwijt met betrekking tot het zelf samenstellen voeding.

Moderator: Lizzy

Plaats reactie

Wie kan mij helpen ???

Malamute
1-ster
1-ster
Berichten: 16
Lid geworden op: di 05 apr 2005, 12:42
Locatie: Marke (Kortrijk)
Contacteer:

Wie kan mij helpen ???

Bericht door Malamute »

Ben sinds verleden week aan het proberen om het boek van Mogens "rauwe voeding voor honden" te downloaden maar het wil maar niet lukken.
Eerst kan ik de betaling niet doorvoeren, daarna heb ik hun opgebeld om via telefoon met Visa te betalen, daarna krijg je op je pc de richtlijn om het boek te downloaden.......... je raad het, het wil maar niet lukken.
Ik kan natuurlijk het ingebonden boek bestellen maar dat komt dan wel behoorlijk duur.
Nu had ik gehoopt dat misschien iemand van jullie het E-boek op computer hadden. Pas op, ik ben niet op zoek om dit boek gratis in mijn bezit te krijgen ik wil er gerust voor betalen. Ben benieuwd of hier iemand op reageert.
Nicole
peerle
3-sterren
3-sterren
Berichten: 208
Lid geworden op: di 26 jul 2005, 12:20
Locatie: Sint-Joris-Winge, België
Contacteer:

Re:Wie kan mij helpen ???

Bericht door peerle »

ik heb het boek van mogens, maar de engelse versie, mss wil je liever de nederlandse ? Ik heb dit via iemand anders gedaan want ik heb geen creditcard, zij heeft het toen heel makkelijk via PayPal kunnen regelen...stom dat het niet meteen gaat, succes iig ! :)
Groetjes,
Veerle
Malamute
1-ster
1-ster
Berichten: 16
Lid geworden op: di 05 apr 2005, 12:42
Locatie: Marke (Kortrijk)
Contacteer:

Re:Wie kan mij helpen ???

Bericht door Malamute »

Nu engels is voor mij geen probleem hoor. Ben je bereid om het mij tegen betaling door te mailen ??
Nicole
Lizzy
Moderator
Berichten: 74883
Lid geworden op: ma 24 mar 2003, 19:28
Contacteer:

Re:Wie kan mij helpen ???

Bericht door Lizzy »

Malamute schreef: Nu engels is voor mij geen probleem hoor. Ben je bereid om het mij tegen betaling door te mailen ??
Nicole
Ik vrees dat dit zo toch niet werkt! Het geld hoort niet bij Peerle terecht te komen maar bij Mogens en zijn team. Ik denk dat het beter is om het toch volgens de geeigende weg te doen. Stuur anders een email naar Mogens z'n team: contact@k9joy.com

Zij zijn vast bereid je te helpen/tips te geven!

Re:Wie kan mij helpen ???

Plaats reactie