Hallo,
Helaas ben ik op dit moment door mijn voorraad CB heen (heel binnenkort krijg ik als het goed is weer nieuw..). Was dus eerst ff weer op brokken overgegaan nou dat heb ik geweten..... ik stonk mijn huis uit .
Dus daar weer van afgestapt en toen ben ik maar Smuldier gaan halen (moet toch wat), maar ze hebben voor de poes geen compleetversie. Dus nu heb ik compleet voor de hond gehaald en dan meng ik dat met die andere variaties van smuldier en dan krijgen de poezen het zo. Ze vreten het goed dus dat is het probleem niet.
Mijn vraag is alleen of ze zo wel alles binnenkrijgen of dat ik iets van hart erbij moet gaan voeren (had zoiets onthouden ivm taurine) ?
Groetjes,
Mieke
Tja, zolang ben ik hier nog niet mee bezig en tot nu toe hebben ze alleen CB poes gehad, alhoewel een van de poezen de laatste tijd de CB van de hond jatte ....
Maar ze vreten het goed, dus dan laat ik het zo voorlopig totdat ik weer CB heb.
Het enige nadeel van de smuldier kompleet vind ik toch dat het ontzettend naar pens stinkt... Maar ja, liever dat dan stinkende ontlasting
Heb nog 5 pakken Smuldier Compleet liggen. Kan ik die aan de kat opvoeren? Of is het toch beter om maar gelijk aan de Carnibest te gaan? Dan moet Mickey nog eventjes wachtten tot ik weer karkassen voor Brenda ga halen.
Edwin en Brenda schreef:
Eventjes een oud topic opnieuw leven inblazen
Heb nog 5 pakken Smuldier Compleet liggen. Kan ik die aan de kat opvoeren? Of is het toch beter om maar gelijk aan de Carnibest te gaan? Dan moet Mickey nog eventjes wachtten tot ik weer karkassen voor Brenda ga halen.
Hier eten Zip en SR ook graag smuldier, ze jatten het uit de hondenvoerbakken, evenals stukken kopvlees en hele kippenekken. Mistral is een beetje een mietje, zijn naam ten spijt; hij eet het liefst "veilig" blikvoer... , hoewel hij de laatste tijd tijd ook al weleens gemalen spiervlees en/of kopvlees eet. Ook gemalen kip gaat er soms wel in, maar met kippenekken of zo hoef je bij hem niet aan te komen. Over grote stukken hart moet hij altijd ff nadenken
nee hoor. ik zet het eten altijd voor ik naar bed ga in een gesloten bakje op het aanrecht en als ik wakker ben is het ontdooit en op kamer tempratuur. heel handig