hond met baard
Moderator: Lizzy
-
bas rouge
- 5-sterren

- Berichten: 508
- Lid geworden op: ma 12 jul 2004, 21:55
- Locatie: Den Haag
- Contacteer:
hond met baard
Hoe doen mensen met honden met een baardje dat. Na het eten, wat doe je met het baardje? Schoonmaken of niet en zoja, hoe, waarmee? Ik heb de Lagotto weer als logeetje en hij geniet van zijn eten maar er blijft toch wel veel aan zo'n baardje plakken. Hij rook nog dagen naar de zalm na z'n zalmkopmaal 
-
Antonia
- 5-sterren

- Berichten: 1343
- Lid geworden op: do 05 jan 2006, 23:54
- Locatie: Noordbroek (Groningen)
Re:hond met baard
Mijn Ieren hebben een sik. Ik poets die echt niet iedere dag uit. Twee keer in de week is het hier borsteluurtje, dan neem ik de sikken ook onder handen.
Verder wordt er onderling ook nog wel aan de bekken gelikt.
Verder wordt er onderling ook nog wel aan de bekken gelikt.
Re:hond met baard
Ik zou de trimster vragen om een BARF modelletje, maar dat kan natuurlijk niet met een logee 
Re:hond met baard
Zijn baard wassen 
Hier likken ze elkaar schoon de schooiers.
Hier likken ze elkaar schoon de schooiers.
Re:hond met baard
Zal de eigenaar leuk vindenAstridStraver schreef: Ik zou de trimster vragen om een BARF modelletje, maar dat kan natuurlijk niet met een logee![]()
- Angelique
- 5-sterren

- Berichten: 27118
- Lid geworden op: ma 08 mar 2004, 21:01
- Locatie: Provincie Groningen
Re:hond met baard
Even goed afnemen met een lauwwarme lap. Ik gebruik er soms (met vis e.d) wat droogshampoo bij, dat geeft dan een iets frisser luchtje af.bas rouge schreef: Hoe doen mensen met honden met een baardje dat. Na het eten, wat doe je met het baardje? Schoonmaken of niet en zoja, hoe, waarmee? Ik heb de Lagotto weer als logeetje en hij geniet van zijn eten maar er blijft toch wel veel aan zo'n baardje plakken. Hij rook nog dagen naar de zalm na z'n zalmkopmaal
-
bas rouge
- 5-sterren

- Berichten: 508
- Lid geworden op: ma 12 jul 2004, 21:55
- Locatie: Den Haag
- Contacteer:
Re:hond met baard
Oh, okay, ga ik dat doen, dank. Ennuh barfmodelletje.... nee, vindt de eigenaar zeker te weten niet okay. Hij is veel te trots op het snorrebaardje van zijn hondjeAngelique schreef: Even goed afnemen met een lauwwarme lap. Ik gebruik er soms (met vis e.d) wat droogshampoo bij, dat geeft dan een iets frisser luchtje af.
Laatst gewijzigd door bas rouge op ma 20 feb 2006, 21:39, 1 keer totaal gewijzigd.
Re:hond met baard
Ik doe nooit iets aan de baarden en snorren van mijn honden. Spike de oudste maakt zelf zijn bek schoon aan de deurmat. Ik ruik en zie nooit iets aan hun baardjes ook niet als ze pens of vis hebben gegeten.
