gisteren en vandaag de bibi geprobeerd en het was een vrij groot succes.
waar de carnibest altijd pas met een halve dag helemaal op gaat en door 4 van de 9 katten niet gegeten wordt, was bij de Bibi de grote schaal binnen de 10 minuten schoon leeg.
alleen kniesoor en brokkenverslaafde eersteklas Cindy en ook haar zoon Muppet (zou dit in de genen zitten?) blieften het niet.
en het wondertje was dat mijn nierpatientje Perdita er op aanviel als een hongerige wolf:))
donna onze oude siamees met een flinke voedingsallergie (braakt op alles behalve hypoallergeen brokken van de DA), slechte nieren en megacolon. (ja dat heeft ze allemaal tegelijk:)
heeft ook 2 keer een voorzichtige eetlepel
Bibi op (met smaak want ze mag dan wel heel weinig maar ze is een absolute lekkerbek) zonder spugen.
Ik vind het er nogal wat vleziger (en bloederiger:)) uitzien als Carnibest, dus misschien dat het daaraan ligt.?
Bedankt Astrid, dit gaan we zeker bestellen;))
groetjes,
stefanie en katten
windcharm kittens burmezen
yes, Bibi een succes
Moderators: koekje, pearlsofpassion
Re: yes, Bibi een succes
oeps, deze moest in het kvv forum.
sorry
stefanie
sorry
stefanie
Re: yes, Bibi een succes
Het begin is er 
-
*Robin*
- 5-sterren

- Berichten: 1055
- Lid geworden op: di 07 mar 2006, 20:23
- Locatie: Rotterdam
- Contacteer:
Re: yes, Bibi een succes
Super!!
De anderen gaan ook vast nog wel om hoor! Gewoon blijven proberen!!
Stop desnoods een plukje vlees in hun bekje, soms proeven ze dan ineens dat het toch wel erg lekker is, soms moeten ze gewoon wat meer overtuiging hebben 
De anderen gaan ook vast nog wel om hoor! Gewoon blijven proberen!!

