Mevroi Kruim schreef:
Neu. In industrie-vlees zitten voornamelijk verzadigde vetten en je hebt je essentiele vetzuren wel nodig. Alleen kunnen honden niet zoveel met de vetzuren uit plantaardige olie, die moeten nl eerst nog worden omgezet en honden zijn daar niet zo goed in als bv mensen. Vandaar dat hiero meestal visolie dan wel vette vis wordt aanbevolen.
In wild zitten overigens wel veel goeie vetzuren.
Ik zou zelf geen distelolie of lijnzaadolie geven maar zalm- of visolie, en dan heeeeeel kallempies an beginnen met 1 capsuletje ofzo.
Cellulose is onverteerbare vezel, houtvezel zeg maar, en pectine wordt geacht een goede invloed te hebben op de goeie darmbacterien. Althans, bij paarden werkt dat zo, of het bij honden ook geldt weet ik niet. Als de ontlasting goed is zie ik idd ook niet zo direct de zin van zaagsel en jam-geleermiddel toevoegen :D
zaagsel

. Ik zie het nut nu ook niet, hij heeft geen diarree.
Die zalm of visolie zou ik blijkbaar net niet moeten geven. Staat er specifiek bij. Omdat er sporen van eiwitten in kunnen zitten

. In combinatie met zijn klachten op het moment van allergische reakties (ook op vis) en aangeslagen immuunsysteem.
In het kader van alle risico's vermijden op een negatieve reaktie.
Nja, ik heb nog even tijd, moet me er in verdiepen, eerst moet dit poeiertje lukken!!!!!