Ben gisteren met Mats naar de da geweest om hem te laten castreren, en meteen even naar zijn tanden te laten kijken; ik vond zijn bekkie er niet echt goed uitzien. En dat klopte dus; hij had onstoken tandvlees, en is pas 8 maanden, dus dat is vreemd, en heel vervelend.
De da heeft me uiteraard een Hills anti-tandsteen brokken proefzakje meegegeven.....
Mats krijgt brokken, met af en toe rauw lamshart of wat Rodi van Moos. Kan je katten ook botten geven om op te kauwen? Of is er een andere manier om zijn gebit weer gezond te krijgen?
onstoken tandvlees
Moderators: koekje, pearlsofpassion
Re:onstoken tandvlees
ja stoppen met de brokken en helemaal overgaan op vers, ééndagskuikens geven en kippennekken, kippenvleugels van dat soort dingen.
Re:onstoken tandvlees
Klopt. Het komt vaker voor, ontstoken tandvlees en kan erg hardnekkig zijn. Bij sommige katten trekken ze dan alle tanden en kiezen.
Maar..........vers helpt! Meestal helemaal en soms niet helemaal.
Maar..........vers helpt! Meestal helemaal en soms niet helemaal.


