verschil carnibest haaksbarf

Hier kun je al je vragen, problemen en stellingen kwijt met betrekking tot kant en klaar versvlees

Moderator: eelke

Plaats reactie

verschil carnibest haaksbarf

Gebruikersavatar
harley
2-sterren
2-sterren
Berichten: 62
Lid geworden op: di 31 mei 2011, 18:11

verschil carnibest haaksbarf

Bericht door harley »

wie weet waarom je van carnibest alleen de natuur kunt geven (dus rund en kip zit daarin) en waarom je van haaksbarf verschillende soorten vlees moet geven ivm tekorten? kan er nergens iets van vinden :-[ wie o wie kan hierin duidelijkheid geven?
Gebruikersavatar
Meike en Daisy
5-sterren
5-sterren
Berichten: 588
Lid geworden op: ma 26 jul 2010, 14:07
Locatie: Leeuwarden
Contacteer:

Re: verschil carnibest haaksbarf

Bericht door Meike en Daisy »

In Carnibest zit een premix, dat wil zeggen dat er vitamines en misschien ook mineralen zijn toegevoegd. In Haaksbarf zit dat niet.

Meer info hierover vind je ook in dit artikel: http://www.voerwijzer.com/artikelen/wat-een-goede-kvv
M@rina
5-sterren
5-sterren
Berichten: 2597
Lid geworden op: ma 04 dec 2006, 23:08
Locatie: Leiden
Contacteer:

Re: verschil carnibest haaksbarf

Bericht door M@rina »

Nog even een aanvulling die premix zorgt er dus voor dat carnibest compleet is en je 1 variant kunt voeren, van Haaksbarf, Tinlo, Shaweca  en nog een paar merken moet je 4 á 5 diersoorten voeren om een compleet menu te geven en je hond allerlei belangrjke voedingsstoffen binnen krijgt.

Re: verschil carnibest haaksbarf

Plaats reactie