Kaio schreef:13,5 ?
Ehm, maak jij niet maar de helft van de sapjes?

Vandaar je honger zeker

Ken het programma en die 25 klopt hoor
Per dag maak je 4 dosis sap, 2 van elk recept.
Allemaal goed bezig trouwens!
Binnenkort is mijn man weer eens op reis, misschien dat ik dan maar eens een weekje van 4 dagen doe. Vind het toch vreselijk om in mijn eentje te eten, is dat ook opgelost

incl. wat spekkies en dat mag ook

Oooooowwww, dat heb ik helemaal niet meegekregen! Ik dacht dat je de recepten 1 x moest maken en dan over de dag verdelen! Geen wonder dat ik hier het behang van de muur zit te krabben!

Vandaar ook dat er geen halve avocado's overblijven!

En ik zat me al te verwonderen over de hoeveelheid sap op Hanna's foto's, wilde al vragen hoe ze uit sapje 2 vandaag zoveel opbrengst heeft gekregen.
*geluid van luid vallend kwartje*
Gooeeeed, dan ga ik nu lekker de sapjes drinken die ik heb, en vanmiddag de tweede ronde juicen. Ik vind de sapjes van vandaag trouwens erg lekker. Toen ik het eerste sapje (met boerenkool) uit de blender goot, dacht ik: godsallemezielen wat een geur. Maar smaken doet het goed!
Dank voor de Verlichting, Kaio!
Edit: de ginger shot heb ik wel steeds dubbel genomen. Mjam!
