Riks vind ik dan wel weer schattig, hoe vaak kan iemand dus zeggen in een uitzending en tegelijk met zn ogen rollen?

Hij woont wel heerlijk rustig. En daar gaat die met dat bruine lange haar echt niet tegen kunnen.
Marc.. wat een flapdrol zeg. Wat een ongezellige, narrige, stugge flapdrol. Ongezellig, glaasje water kan je krijgen. Man doe eens gek, pak die fles afrikaanse wijn en maak er een feestje van. Die gast heeft echt nog wat lessen nodig: feest vieren voor dummy's.
David hahaha , als je toch dat bedrijf (verkeerde woord want er is niks) binnen komt ga je toch gillend naar huis als vrouw zijnde? En dan niet naar zijn belvilla. Toch denk ik dat hij wel gezellig is, maar die stallen..
En compleet stijlloos om op Schiphol tot de conclusie te komen dat je toch liever niet naar Texas gaat, brr eng. En dan ook nog vegetarier en geen alcohol, die zit op het eerste vliegtuig terug. Die bolleke beer was er gelijk al helemaal klaar mee, dat is dan wel weer een feestbeest zo te zien. Met steak en wijn.
En dan die 4 hummeltjes in Frankrijk, de afvallers gaan vast door voor idols. Gezellig met moeders en zusje op de achtergrond een weekje logeren op de boerderie. Toch is dat eng genoeg nog het normaalste groepje van alle boeren.